Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 1 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no D-DA
Ceturdiena, 2019. gada 12. DecembrisVārda dienu svin: Otīlija, Iveta

Jelgavā notiek šosezon pirmā «X faktora» atlase

Anastasija Miteniece
Garas dalībnieku rindas, satraukums un dungošana pie izvēlētās dziesmas – tā šodien no pulksten 15 Zemgales Olimpiskajā centrā norisinās muzikālā realitātes šova «X Faktors» 3.sezonas dalībnieku atlase. «Jelgava mūs, tāpat kā līdz šim, mūs sagaidījusi ar kuplu dalībnieku skaitu. Atlases šajā pilsētā vienmēr izceļas ar spilgtiem, talantīgiem dalībniekiem un ceram, ka šī reize nebūs izņēmums,» norāda muzikālā realitātes šova «X Faktors» vadītājs Markus Riva, papildinot: visi interesenti, kuri vēlas piedalīties šosezon pirmajā atlasē, tiks laipni gaidīti līdz pat vakaram.

Šā gada atlasē konkursa organizatori saņēma vairāk nekā 80 dalībnieku pieteikumus, un šodien uz reģistrāciju ieradās arī vairāki interesenti, kuri iepriekš nebija pieteikuši dalību pasākumā. M.Riva norāda, ka uz atlasi sabraukuši cilvēki no dažādām Zemgales vietām, un ne tikai. To apliecina arī paši dalībnieki. Piemēram, dalībniece Marina Goļakova, kura uzstājās ar skatuves vārdu «Kuhnerik», atbraukusi uz Jelgavu burtiski uz vienu dienu, – viņa mērojusi ceļu no Sanktpēterburgas. «Šobrīd strādāju par ekskursiju vadītāju, bet man ar to nepietiek – vēlos, lai dziedāšana būtu ne tikai mans hobijs, bet ikdiena,» tā viņa, papildinot: liels atbalsts ir viņas māsa, kura šogad gan arī ir konkursa dalībniece. «Es arī kādreiz dzīvoju Krievijā, bet nu jau kā desmit gadus esmu ieprecējusies Latvijā un šobrīd manas dzīves vieta ir Rīgā. Man ir sava valodu skola, esmu sarakstījusi grāmatas par biznesa krievu valodu, bet ar to man nav gana. Lēmu ļauties izaicinājumam – pietiek sapņot, skatoties šovu dīvānā,» vērtē Ludmila Kotāne.

Šodien Jelgavā ieradās arī šova dalībniece no Brocēniem. «Es gribēju piedalīties šovā jau iepriekš, bet dažādu sakritību dēļ tā arī netiku līdz atlasei. Šobrīd vēlos piepildīt savu sapni, un beidzot izmēģināt savus spēkus. No konkursa, iespējams, būs atkarīga arī mana profesijas izvēle,» stāsta Dace Stepēne. Pēc vidusskolas beigšanas, jauniete sāka strādāt – viņa kopā ar grupu muzicē uz kruīza kuģiem. Savukārt jau septembrī plāno iestāties policijas koledžā.

Būtiski uzsvērt, ka jelgavnieki, kuriem ir vēlme, bet šodien nav iespējas ierasties uz atlasi Zemgales Olimpiskajā centrā, ir aicināti piedalīties atlasēs citās pilsētās – 8. maijā – Rēzeknē, 9. maijā – Jēkabpilī, 10. maijā – Talsos, 11. maijā – Valmierā. Atlases rezultāti tiks paziņoti, organizatoriem personīgi sazinoties ar dalībniekiem. Labākie no reģionālajām atlasēm vasaras izskaņā tiksies atlases finālā Rīgā.

3. sezonas atlasē interesenti var pieteikties kādā no trīs kategorijām: «16–25», «25+» un «Vokālās grupas». Šova 3. sezonu vadīs Markus Riva un, tāpat kā iepriekš, dalībnieku sniegumu vērtēs žūrija – Aija Auškāpa, Intars Busulis un Reinis Sējāns.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti