Meklēšanas forma

Neliels lietus 3 °C Lēns vējš, 5.2 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Izvēlies savu vasaras melodiju!

Jana Bahmane
Arī šā gada vasaras pēdējā mēnesī Jelgavā izskanēs koncerts «Mana vasaras melodija», 10. augustā pulksten 20 brīvdabas koncertzālē «Mītava» Pasta salā aicinot izbaudīt iemīļotu latviešu kompozīciju koncertprogrammu. Bet līdz 8. augustam ikviens portālā www.jelgava.lv var nobalsot par savu vasaras melodiju – jelgavnieku izvēlētās dziesmas izpildītājs Pasta salā tiks apbalvots 10. augustā.

«Novēlu, lai šā gada koncerts atkal ir jauka iespēja satikties draugiem un ģimenēm, atnākt vakarā uz Pasta salu Jelgavā un pavadīt laiku labas mūzikas pavadījumā. Lai šī ir iespēja padejot, padziedāt, varbūt uzēst kādu našķi un pabūt patiešām lieliskā gaisotnē!» aicina koncerta režisore Dita Torstere-Stepīte.

Koncertā piedalīsies Normunds Rutulis, Arturs Gruzdiņš, Ainars Virga, Roberts Pētersons, Antra Stafecka, Olga Rajecka, Uģis Roze, Aminata, Ivo Fomins, «Dzelzs vilks», «Crazy Dools», «Otra puse», «Opus pro», «Tautumeitas» pavadošā grupa Jāņa Miltiņa vadībā un citi mākslinieki. Arī šogad pasākumu vadīs Liene Bērziņa un Māris Grigalis. «Būt kopā, apreibt no laimes un piedziedāt Jelgavu tā, lai skan visa Latvija!» jelgavniekiem novēl L.Bērziņa, savukārt M.Grigalis norāda: jau pagājušā vasara pierādīja, ka šajā koncertā var ne tikai klausīties mūziku un dziedāt līdzi, bet arī no sirds izdejoties.

Biļetes uz koncertu «Mana vasaras melodija» var iegādāties Jelgavas kultūras namā un «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā. Cena – 12–20 eiro. Jāpiebilst, ka pasākuma laikā Pasta salā darbosies ēdinātāji un neliels tirdziņš.

NOBALSO PAR SAVU VASARAS MELODIJU

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti