Meklēšanas forma

Lietus 3 °C Lēns vējš, 4.7 m/s no D-DR
Otrdiena, 2019. gada 10. DecembrisVārda dienu svin: Guna, Judīte

Iecienītākā šīs vasaras melodija – «Dzelzs vilka» «Tās vēl nav beigas»

Ritma Gaidamoviča
Brīvdabas koncertzālē «Mītava» Pasta salā sestdienas vakarā izskanēja koncerts «Mana vasaras melodija 2019», kurā nosaukta arī jelgavnieku iecienītākā šīs vasaras melodija. Pilsētnieki 14 dziesmu konkurencē visvairāk balsu atdevuši par grupas «Dzelzs vilks» dziesmu «Tās vēl nav beigas».

Šīs vasaras populārākās melodijas izpildītājiem pasākuma vadītāji – Liene Bērziņa un Māris Grigalis – pasniedza piemiņas balvu, kuru jau tradicionāli šim pasākumam veidojusi Jelgavas stikla māksliniece Laura Vizbule. Pēc balvas pasniegšanas koncerta dalībnieki, kā arī skatītāji vienojās kopdziesmā, dziedot Normunda Rutuļa izpildīto dziesmu «Cāļus skaita rudenī».

Jelgavnieku populārākā melodija tika noskaidrota balsojumā – iedzīvotāji no 18. jūlija līdz 8. augustam pilsētas mājaslapā www.jelgava.lv varēja nobalsot par vienu no 14 piedāvātajām melodijām. Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē norāda, ka šogad balsojums bija ļoti saspringts, jo pirmās četras vietas šķīra ļoti neliels balsu skaits. «Dzelzs vilka» dziesma «Tās vēl nav beigas», kuras vārdu un mūzikas autors ir grupas līderis Juris Kaukulis, kurš šo dziesmu pats izpilda filmā «Klases salidojums», uzvarēja tikai ar dažu balsu pārsvaru. 2. vietu dala Alex ar dziesmu «Tu un es» un Ivo Fomins ar dziesmu «Cilvēks», 3. vietā ierindojusies grupa «Tautumeitas» ar skaņdarbu «Raganu nakts», bet 4. vietu pēc balsojuma ieņem Aminata ar dziesmu «Maiga vara». Šis jau ir trešais gads, kad balsojumā tiek noteikta jelgavnieku vasaras iemīļotākā melodija, un Sabiedrisko attiecību pārvaldē norāda, ka balsotāju skaits ar katru gadu pieaug, un šoreiz visaktīvākie cilvēki bijuši dienā, kad balsojums izsludināts, un pēdējā balsojuma dienā.    

Jāpiebilst, ka 2017. gadā par vasaras populārāko melodiju kļuva grupas «Mākoņstūmēji» dziesma «PVN», bet 2018. gadā – muzikālās apvienības «Vintāža» izpildītā Kaspara Dimitera dziesma «Tu mana Āfrika, mana Antarktīda».

Jāpiebilst, ka organizatori koncerta apmeklētājiem bija sarūpējuši muzikālu pārsteigumu – pasākumā, kā iesildītāji, uzstājās grupa «Līvi» –, bet no pulksten 21.10, kad koncertu sāka raidīt arī telekanālā LNT, uzstājās Olga Rajecka, Uģis Roze, Aminata, Igo Fomins, «Crazy Dools», Antra Stafecka, Normunds Pauniņš un citi Latvijā pazīstami mūziķi, kā arī pavadošā grupa Jāņa Miltiņa vadībā.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Švimpāzijs attēls

Tad beidzot atdos pasta salu atpakaļ pilsētniekiem kad šis šlāgeris galā?

Pievienot komentāru

Saistītie raksti