Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 5.8 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Hercoga Jēkaba laukumā notiks ASV repera meistarklase

Ritma Gaidamoviča
Piektdien, 17. maijā, Jelgavā viesosies reperis Wordsmith no Baltimoras ASV, kurš Hercoga Jēkaba laukumā aicina interesentus uz bezmaksas meistarklasi un koncertu. Meistarklase sāksies pulksten 15.30, bet koncerts ar Latvijas hiphopa mākslinieces Viņas piedalīšanos – pulksten 18.

«ASV vēstniecība Latvijā jau vairākus gadus īsteno dažādus kultūras projektus, aicinot Amerikas māksliniekus uzstāties dažādās valstīs un pilsētās. Šoreiz uz Latviju esam uzaicinājuši reperi Wordsmith, kurš ASV Neatkarīgās mūzikas balvu pasniegšanas ceremonijā pērn ieguva balvu par labāko repa, hiphopa albumu,» stāsta ASV vēstniecības Latvijā kultūras projektu asistente Sintija Jurgelāne, norādot, ka Jelgava izvēlēta, jo šī ir studentu pilsēta un šis mūzikas stils varētu būt saistošs tieši jauniešiem.

Viņa atklāj, ka pulksten 15.30 ikviens Hercoga Jēkaba laukumā aicināts uz mūziķa meistarklasi, kurā viņš pastāstīs par to, kā kļuvis par reperi, par to, kā top viņa skaņdarbi, kā arī atklās dažādus knifus. Procesā tiks iesaistīti arī apmeklētāji. Kopā ar mūziķi būs arī pavadošā grupa – bekvokāla dziedātāja, kas praktizē hiphopā, taustiņistrumentālists un bundzinieks. «Pasākuma apmeklētājiem jārēķinās, ka pasākums notiks angļu valodā,» piebilst S.Jurgelāne.

Bet pulksten 18 Vordsmita vizīte mūsu pilsētā noslēgsies ar mūziķa koncertu turpat Hercoga Jēkaba laukumā. Plānots, ka koncertā kopā ar reperi uzstāsies arī Latvijas hiphopa māksliniece Viņa.

Ieeja koncertā un meistarklasē ir bez maksas.

Wordsmith tūre Latvijā notiek sadarbībā ar Amerikas Savienoto Valstu vēstniecību Latvijā.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru