Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Lēns vējš, 5 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

«Pieķerts lasot» Pārlielupes bibliotēkā

www.jelgavasvestnesis.lv
Līdz 31. janvārim Pārlielupes bibliotēkā apskatāma Latvijas Nacionālās bibliotēkas ceļojošā izstāde «Pieķerts lasot», kas 14 fotoattēlos atspoguļo cilvēkus, kuri lasa neparastās vietās, vai arī iemūžina lasītāja neparasto reakciju uz izlasīto.

Izstāde tapusi žurnāla par fotogrāfiju Latvijā un pasaulē «FK» un Latvijas Grāmatizdevēju asociācijas konkursa «Pieķerts lasot» gaitā – interesenti bija aicināti iesūtīt fotogrāfijas, kurās redzami cilvēki, kas lasa neparastās vietās vai arī vieta ir gluži tradicionāla, bet lasītāja reakcija uz lasīto – neparasta, sacīts izstādes aprakstā.

Ceļojošajā ekspozīcijā apskatāma konkursam iesūtīto darbu izlase. Noķertie un inscinētie brīži pievērš uzmanību lasīšanai kā ķermeniskai darbībai, atgādinot, ka grāmata nav tikai satura nesējs, tā ir fizisks priekšmets – vienmēr ir kāda noteikta vieta un ķermeņa poza, kādā grāmata tiek lasīta.

Izstādi Pārlielupes bibliotēkas darba laikā var aplūkot ikviens interesents. Jāatgādina, ka bibliotēka no pirmdienas līdz piektdienai ir atvērta no pulksten 10 līdz 18, sestdienās – no pulksten 10 līdz 17, bet svētdienās bibliotēka apmeklētājiem ir slēgta.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru