Meklēšanas forma

Apmācies 14 °C Viegls vējš, 2.4 m/s no D
Piektdiena, 2019. gada 18. OktobrisVārda dienu svin: Rolands, Rolanda, Ronalds, Erlends, Lūkass

Dabas krāšņums, izteikts ziedu gleznojumos

Jana Bahmane
«Visjaukākais, kas dvēseli «baro» un dara skaistu, ir ziedi ar savu skaisto smaržu un veidolu. Vietā, kur dzīvoju, sev apkārt redzu daudz ziedu, kas mani iedvesmo,» stāsta Zigrīda Cīrule, kuras gleznu personālizstāde «Dabas krāšņums» līdz 13. aprīlim apskatāma Sabiedrības integrācijas pārvaldē.

Savās gleznās darbu autore iemūžinājusi visdažādākos ziedus – magones, rudzupuķes, lilijas, ceriņu ziedus un citus, paužot dabas skaistumu. «Ir tik skaisti būt dabā, tieši tādēļ dzīvoju ārpus pilsētas. Šeit varu redzēt ziemeļblāzmu, sekot līdzi tam, kā mainās mēness. Daba ir skaista – tā tikai jāprot saskatīt un novērtēt,» uzskata Z.Cīrule.

Jelgavniece Z.Cīrule mācījusies zīmēšanu un glezniecību Latvijas Mākslas akadēmijā, kā arī pie tādiem māksliniekiem kā Eduards Jurķelis, Juris Petraškēvičs un citi. Savā darba mūžā māksliniece bijusi arī zīmēšanas skolotāja, bet šobrīd ir Jelgavas Tautas gleznošanas studijas biedre.

Gleznu izstādi «Dabas krāšņums» Sabiedrības integrācijas pārvaldes zālē Skolotāju ielā 3 līdz 13. aprīlim aicināts apskatīt ikviens interesents.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti