Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -7 °C Viegls vējš, 1.9 m/s no R
Sestdiena, 2019. gada 23. FebruārisVārda dienu svin: Haralds, Almants

Alunāna muzejā – melnbaltais «Štrihs»

www.jelgavasvestnesis.lv
Mākslinieka līnija, tāpat kā cilvēka rokraksts, katram ir īpaša – tieši tā mākslas darbu padara unikālu un pievilcīgu. Melnbaltajā zīmējumā, tāpat kā melnbaltajā fotogrāfijā, jābūt gradācijai no vistumšākā līdz visgaišākajam tonim – pēc šī principa vadās māksliniece Natālija Nemņaševa, kuras zīmējumu izstāde «Štrihs» līdz 25. februārim apskatāma Ādolfa Alunāna memoriālajā muzejā.

N.Nemņaševa ir dzimusi 1986. gadā Ventspilī. 2010. gadā absolvējusi studiju programmu «Ainavu arhitektūra un plānošana» LLU, bet kopš 2016. gada LLU apgūst studiju programmu «Profesionālās izglītības skolotājs».

«Man patīk zīmēt ar zīmuli, pildspalvu un citiem grafiskajiem līdzekļiem, tāpēc vairums darbu ir melnbalti zīmējumi. Tāpat man patīk zīmēt ainavas – gan skaistās lauku, gan pilsētas ainavas. Arī izvēlētajai profesijai ir sava nozīme – ainavu arhitektūru studējot, parādās iespēja dziļāk un labāk saskatīt ainavas vērtību, mīlēt un attēlot dabu,» tā māksliniece. N.Nemņaševa labprāt strādā arī smalkus radošos darbus, ar prieku darinot apsveikuma un dāvanu kartītes, ielūgumus.

Foto: JV

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru