Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 6.7 m/s no DA
Sestdiena, 2019. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Skulptūru parks ir atvērts katru dienu no pulksten 10 līdz 20

Ritma Gaidamoviča
13. starptautiskais smilšu skulptūru festivāls «Summer Signs» ir noslēdzies, taču smilšu māksla Pasta salā joprojām ir baudāma. Tie, kuri vēl nav redzējuši 16 lielformāta smilšu skulptūras par tēmu «Antīkā pasaule», aicināti tās apskatīt. Smilšu skulptūru parks Pasta salā strādā katru dienu no pulksten 10 līdz 20.

«Nav noslēpums, ka brīvdabas pasākumos visu diktē laikapstākļi – neskatoties uz to, ka vairākkārt tika solīts negaiss, Jelgavai tas gāja secen. Pēc mūsu novērojumiem, lielākā apmeklētāju plūsma skulptūru parkā bija vērojama sestdienas vakarā, kad vairs nebija tik karsts un cilvēki labprāt izmantoja iespēju ne tikai apskatīt skulptūras, bet arī baudīt citas festivāla piedāvātās aktivitātes. Katru gadu domājam, kā arvien vairāk festivālā integrēt Pasta salu, lai cilvēki šeit pavadītu pēc iespējas vairāk laika un baudītu kopējo atmosfēru, un, manuprāt, tas, ka bērnu rotaļu laukumu pārvietojām aiz skulptūru parka, paplašinot piedāvājumu, ir sevi attaisnojis,» vērtē pašvaldības iestādes «Kultūra» vadītājs Mintauts Buškevics.

No 11. jūnija ieejas maksa Pasta salas smilšu skulptūru parkā ir 2 eiro, skolēniem, studentiem, pensionāriem un invalīdiem – 1 eiro. Būtiski uzsvērt, ka biļetes parkā var iegādāties tikai, norēķinoties skaidrā naudā.

Tāpat jāatgādina, ka Pasta salā ieeja ar suņiem ir aizliegta.

Smilšu mākslas darbus, atainojot tajos dažādu kultūru senos simbolus, veidoja tēlnieki no Somijas, Ukrainas, Krievijas, ASV, Mongolijas, Kazahstānas, Lietuvas un Latvijas. Jāpiebilst, ka Kazahstāna un Mongolija Jelgavas smilšu skulptūru festivālā ir pārstāvēta pirmo reizi.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja AAA attēls

Man ir 3 jautājumi: 1. Kas ir "smilšu skulptūru parks" ? Nekur interneta dzīlēs tāds nav atrodams. Varbūt norādiet adresi! 2. Kāpēc kaut kādā mistiskā (neesošā) parkā ir jāmaksā ieejas maksa !? 3. Kāpēc norēķināties var tikai ! skaidrā naudā???!!!
Lietotāja bacilis attēls

Varbūt uzreiz naudiņu Lauķa kabatā, būs ātrāk.
Lietotāja Elgavskij attēls

Vēl par maz naudu sarijāties pirmajās divās dienās?

Pievienot komentāru

Saistītie raksti