Meklēšanas forma

Apmācies 4 °C Mērens vējš, 6.6 m/s no DA
Ceturdiena, 2019. gada 21. NovembrisVārda dienu svin: Zeltīte, Andis

Festivāls turpinās; skulptūru parks šodien gaidīs līdz pulksten 23

www.jelgavasvestnesis.lv
Pirmos tūkstošus apmeklētāju 13. starptautiskais smilšu skulptūru festivāls «Summer signs» par tēmu «Antīkā pasaule» Pasta salā jau ir uzņēmis. Taču festivāls turpinās arī šodien – smilšu skulptūru parks Pasta salā svētdien, 9. jūnijā, atvērts no pulksten 10 līdz pulksten 23.

Līdzās skulptūru apskatei, mazākie apmeklētāji aicināti baudīt speciāli viņiem sagatavotu kultūras programmu kopā ar Jelgavas Ādolfa Alunāna teātra un  Jelgavas Jaunā teātra aktieriem. Tāpat parkā pieejams našķu un suvenīru tirdziņš, atrakciju parks, kā arī parka apmeklētāji var izmantot iespēju Pasta salas pludmalē nopeldēties.

No pulksten 16.30 uz lielās skatuves gaidāmi grupu «Rahu The Fool», «Dziļi violets» un «Opus Pro» koncerti.

Jāatgādina, ka šogad smilšu mākslas darbus, atainojot tajos dažādu kultūru senos simbolus, veidoja tēlnieki no Somijas, Ukrainas, Krievijas, ASV, Mongolijas, Kazahstānas, Lietuvas un Latvijas. Jāpiebilst, ka Kazahstāna un Mongolija Jelgavas smilšu skulptūru festivālā ir pārstāvēta pirmo reizi.

Pirmo vietu ar skulptūru «Ceļojums senatnē» šogad saņēma Irina Alimurzajeva no Krievijas, otrajā vietā – ASV mākslinieks Kevins Krofords ar darbu «Bābeles tornis», savukārt trešās vietas ieguvējs ir Mongolijas mākslinieks Munhans Erdene Cagāns ar skulptūru «Mongolijas cītara».

Festivāla laikā pilsētā ir jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem. Satiksmes organizācijas shēma pieejama ŠEIT.

FESTIVĀLA PROGRAMMA

Foto: Kristaps Hercs/«Kultūra»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti