Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 6 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Pavasara brīvlaikā kultūras namā notiks izrādes un kino

Jana Bahmane
Skolēnu pavasara brīvlaikā Jelgavas kultūras namā varēs apmeklēt leļļu izrādi «Nelūgtais ciemiņš», kā arī muzikālo vides izglītības leļļu teātra izrādi «Draudzēsimies». Tāpat skolēni aicināti uz latviešu animācijas filmas «Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi» seansiem.

Jelgavas kultūras namā 12. martā pulksten 12 notiks režisora Armanda Ekšteta iestudētā leļļu izrāde «Nelūgtais ciemiņš», kas stāsta par vāveri un viņas draugiem, pie kuriem kādu dienu ierodas nelūgts ciemiņš. Kas ir šis svešinieks un ko viņš te meklē? To varēs uzzināt izrādē. Radošās apvienības «Teātris un es» piedāvāto iestudējumu aicināti apmeklēt pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērni un viņu vecāki.

Bet brīvlaika nedēļas noslēgumā – 17. martā pulksten 16 – kultūras namā būs iespēja apmeklēt muzikālo vides izglītības leļļu teātra izrādi «Draudzēsimies». «Pasaku meža pļaviņā valdīja miers un prieks. Vāverīte, dziedādama savu jautro dziesmiņu, lasīja čiekuriņus, sēnes, ogas. Lidinājās krāsaini taurenīši, sienāzis lēkāja, vēl kāds gulēja paslēpies garajā zālē. Pēkšņi kaut kas dārdēja, šņāca un drebēja, kaut kas krita un gāzās un tad... iestājās klusums. Kaut kas skaistajā pļaviņā izmainījās…» izrādes veidotāji sniedz ieskatu režisores Agitas Lieldidžas-Trupas iestudētajā darbā.

Biļetes uz izrādēm var iegādāties Jelgavas kultūras namā un «Biļešu paradīzes» kasēs. Katras izrādes biļešu cena – 4 eiro.

Tāpat pavasara brīvlaikā kultūras namā notiks kino seansi. 13. martā pulksten 12 un 14. martā pulksten 16 varēs dzīvot līdzi notikumiem Edmunda Jansona animācijas filmā «Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi» – tas ir piedzīvojumu stāsts par diviem bērniem, runājošu suņu baru un priekšpilsētas glābšanu. Animācijas filmas biļešu cena – 3 eiro.

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti