Meklēšanas forma

Apmācies 11 °C Mērens vējš, 6.7 m/s no D-DA
Ceturdiena, 2019. gada 14. NovembrisVārda dienu svin: Fricis, Vikentijs, Vincents

Norvēģijas vēstniecība aicina piedalīties radošo darbu konkursā

www.jelgavasvestnesis.lv
Par godu Ziemeļvalstu dienām Jelgavā Norvēģijas Karalistes vēstniecība rīko radošu konkursu. Tajā ikviens, bet īpaši bērni un jaunieši aicināti iesūtīt savu mākslas darbu par ziemeļu tēmu.

Konkurss tiek rīkots saistībā ar Ziemeļvalstu dienu lielformāta foto izstādi «Svalbard. Pusnakts saules zeme», kuras autore ir Sandra Eglīte. Izstādē apmeklētājiem sniegta iespēja iepazīties ar Norvēģijas salu arhipelāgu Svālbaru. Izsludinātajā konkursā ikviens, kuru saista ziemeļi, aicināts izstrādāt un vēstniecībai nosūtīt savu mākslas darbu par ziemeļu tēmu – zīmējumu, gleznojumu, kolāžu vai jebkuras citas plakanas tehnikas darbu.

Dalībnieki radošos darbus aicināti sūtīt uz Norvēģijas Karalistes vēstniecību Rīgā, Kaļķu ielā 15, ar norādi «Svalbard» līdz 31. oktobrim. Nepieciešams norādīt darba autora vārdu, vecumu un kontaktinformāciju.

Interesantākie darbi ceļos līdzi lielformāta fotoizstādei, kā arī trīs saistošāko darbu autorus Norvēģijas Karalistes vēstniecība apbalvos ar S.Eglītes nupat izdoto grāmatu «Ziemeļzeme Svālbara» jeb «Svalbard Northern Land». Savukārt izstāde Jelgavā vēl līdz 18. oktobrim bez maksas ir apskatāma LLU Fundamentālās bibliotēkas lasītavā (254. telpā), Lielajā ielā 2.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti