Meklēšanas forma

Apmācies 5 °C Mērens vējš, 7.2 m/s no DA
Otrdiena, 2019. gada 12. NovembrisVārda dienu svin: Kaija, Kornēlija

«Nerātnajā vasaras naktī» – joki, dziesmas un danči

www.jelgavasvestnesis.lv
«Lai arī Jāņi aizvadīti, skaistākās vasaras pilnbrieda naktis tikai pieņemas spēkā,» vērtē «Producentu grupa 7», aicinot 21. jūlijā pulksten 18 brīvdabas koncertzālē «Mītava» apmeklēt koncertuzvedumu «Nerātnā vasaras nakts».

«Ar šo koncertuzvedumu vēlamies noraut ārišķības plīvuru, kas valda mūsu sabiedrībā,» norāda režisors Valdis Pavlovskis. «Mantu kults, karjera, labs darbs un tikai tad attiecības, bērni… Vasaras naktis ir tik īsas, un kaislība jau ir tikai mūsos pašos. Esiet vienkāršāki, patiesāki un ļaujieties sirds patikšanai, ļaujieties jokiem, dzīvespriekam un mīlestībai!»

Jauniestudējumā dzīvā orķestra pavadījumā skanēs savulaik populāri joku hiti no Raimonda Paula un Ivara Vīgnera daiļrades, dziesmas no Edgara Liepiņa repertuāra un tautasdziesmu apdares. To visu caurvīs nerātnās latvju dainas, ticējumi un apdziedāšanās. Koncertuzveduma veidotāji norāda, ka pasākums ir paredzēts visai ģimenei. «Nerātnās dainas un joki būs gaumes robežās, jo mūsu senči atraduši visam brīnišķīgi tēlainu noskaņu valodu, ļaujot katram pašam rosināt iztēli. Puišu un meitu attiecības vieglā draiskulības mērcē tiks izspēlētas dziesmu, deju valodā un aktieru saspēlē dažādos tēlos. Visos laikos ir bijuši gan kautrīgie, gan kārie tipāži, un viņu piedzīvojumi nes sev līdzi pārpratumus un jautrību. Visam pa vidu būs arī pāris, kuru attiecību stāsts beigsies kā visās pasakās – viņi dzīvoja ilgi un laimīgi,» tā organizatori.

Koncertuzveduma piedalās aktieri Mārtiņš Brūveris, Ieva Pļavniece, Artis Robežnieks, Kārlis Reijers, dziedātāji Anmary, Rūta Dūduma, Atis Auzāns un «Nerātnais orķestris». Koncertuzveduma režisors – V.Pavlovskis, horeogrāfe – Ieva Kemlere, kostīmu māksliniece – Ilze Kaša, muzikālais aranžētājs – Atis Auzāns.

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā, kā arī stundu pirms koncertuzveduma sākuma – pasākuma norises vietā. Cena – 10–15 eiro.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti