Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 15 °C Lēns vējš, 3.5 m/s no D
Trešdiena, 2019. gada 16. OktobrisVārda dienu svin: Daiga, Dinija, Dinārs

KONKURSS: Laimē biļetes uz TV3 Jāņu ieskandināšanas pasākumu!

www.jelgavasvestnesis.lv
Svētku brīvdienu priekšvakarā, 22. jūnijā pulksten 20, brīvdabas koncertzālē «Mītava» Pasta salā notiks TV3 Jāņu ieskandināšanas pasākums «Gada īsākā nakts», kurā piedalīsies grupas «Auļi», «DaGamba», «Triānas parks», «Laime pilnīga», «Dziļi violets», «Franco Franco» un citi mākslinieki. Portāls www.jelgavasvestnesis.lv piedāvā piedalīties konkursā un laimēt biļetes uz izrādi.

«Vasaras saulgriežos, kad diena ir visgarākā un nakts – visīsākā, pa dienu ir ļoti daudz jāizdara – jāsien siers, jāsarūpē alus, jāuzpin vainagi. Bet nakts ir paredzēta priekam – tad tiekamies ar draugiem, ļaujamies sarunām, dziesmām, dejām un labai mūzikai. Lai arī šī ir īsākā nakts, tā paliek atmiņā uz visu gadu,» vērtē režisore Dita Torstere-Stepīte.

Lai piedalītos konkursā, pareizi jāatbild uz trim jautājumiem. Ielūgumu ieguvēji tiks noteikti izlozes kārtībā. Pareizās atbildes ar norādi «Konkurss: «Īsākā nakts»» jāsūta pa e-pastu jv.konkurss@gmail.com līdz 19. jūnija pulksten 10 (jāpievieno informācija: vārds, uzvārds un tālruņa numurs – sniegtie dati tiks izmantoti, lai sazinātos ar konkursa dalībniekiem, kuri laimēs biļetes).

Uzvarētāju vārdi tiks publicēti portālā www.jelgavasvestnesis.lv, un ar uzvarētājiem redakcija sazināsies arī personīgi.

 

Jautājumi

1. Kurā vietā Jelgavā pērn notika TV3 ielīgošanas pasākums?
a) Pasta salā,
b) Uzvaras parkā,
c) pils saliņā.

2. Kas būs «Gada īsākās nakts» vadītāji?
a) Baiba Sipeniece-Gavare un Māris Grigalis,
b) Jana Duļevska un Jānis Romanovskis,
c) Līga Zeļģe un Jānis Jubalts.

3. Kāda Jelgavas grupa, kas šogad iekļuva «Supernovas» finālā, piedalīsies pasākumā?
a) «MyRadiantU»,
b) «Labvakariņ»,
c) «Laime pilnīga».

Foto: publicitātes
 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti