Meklēšanas forma

Skaidras debesis 24 °C Viegls vējš, 1.8 m/s no Z-ZA
Sestdiena, 2019. gada 20. JūlijsVārda dienu svin: Ritma, Ramona

KONKURSS: Laimē biļetes uz koncertu «Draugs, nejautā. Alfreds Vinters»!

www.jelgavasvestnesis.lv
20. oktobrī pulksten 18 Jelgavas kultūras namā izskanēs leģendārajam latviešu mūziķim, dzejniekam un komponistam Alfredam Vinteram veltīts rotaļīgs dziesmu stāsts 30. gadu kabarē stilā «Draugs, nejautā. Alfreds Vinters». Portāls www.jelgavasvestnesis.lv piedāvā piedalīties konkursā un laimēt biļetes uz koncertu.

Lai piedalītos konkursā, pareizi jāatbild uz trim jautājumiem. Ielūgumu ieguvēji tiks noteikti izlozes kārtībā. Pareizās atbildes ar norādi «Konkurss: «Draugs, nejautā»» jāsūta pa e-pastu jv.konkurss@gmail.com līdz 15. oktobra pulksten 10 (jāpievieno informācija: vārds, uzvārds un tālruņa numurs – sniegtie dati tiks izmantoti, lai sazinātos ar konkursa dalībniekiem, kuri laimēs biļetes).

Uzvarētāju vārdi tiks publicēti portālā www.jelgavasvestnesis.lv, un ar uzvarētājiem redakcija sazināsies arī personīgi.

1. Koncerts «Draugs, nejautā. Alfreds Vinters» veltīts leģendārajam latviešu mūziķim, dzejniekam un komponistam Alfredam Vinteram. Cik gadu jubileju šogad svinētu Alfreds Vinters?

a) 100,

b) 110,

c) 130,

d) 150.

2. Kurai no minētajām dziesmām autors ir Alfreds Vinters?

a) «Gaujas laivinieks»,

b) «Trīs vītušas rozes»,

c) «Viltīgās acis»,

d) visām augstākminētajām.

3. Lieliskie dziedošie aktieri – Ieva Pļavniece un Mārtiņš Brūveris – koncertstāstā izpildīs kādu īpašu lomu. Kas viņi būs?

a) teātra nama saimnieki,

b) kaislīgi mīlnieki,

c) neieinteresēti kolēģi,

d) radinieki – tēvs un meita.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Saistītie raksti