Meklēšanas forma

Lietus 7 °C Viegls vējš, 2.7 m/s no R
Pirmdiena, 2019. gada 25. MartsVārda dienu svin: Māra, Mārīte, Marita

Jaungada ieskaņā – «Prieks kopā būt» Zemgales Olimpiskajā centrā

www.jelgavasvestnesis.lv
«Nosaukums «Prieks kopā būt», manuprāt, izsaka visas tās emocijas, ko izbaudu, veidojot šo pasākumu,» vērtē TV3 Jaungada šova «Prieks kopā būt», kas Zemgales Olimpiskajā centrā notiks 28. decembrī pulksten 19, režisore Dita Torstere. Šogad vērienīgajā Jaungada pasākumā satiksies TV šovu «Dziedi ar zvaigzni», «Dejo ar zvaigzni», «Koru kari», «Izklausies redzēts» un «X Faktors» dalībnieki.

«Ir pagājuši daudzi gadi. Ko viņi tagad dara? Kā viņiem klājas? Ko katrs atceras no šova? Domāju, ka atmiņas būs spilgtas un būs daudz jautru brīžu. Es vēlreiz varu no sirds pateikties visiem tiem cilvēkiem, kuri toreiz uzticējās man un citiem režisoriem, nāca un piedalījās šajā jaunradē un avantūrās, kuri mācījās dejot un dziedāt, mācījās vadīt kolektīvus. Domāju, ka tā bija ļoti vērtīga pieredze viņu radošajā darbībā, un tā bija fantastiska pieredze arī man. Turklāt šo šovu gaitā esmu ieguvusi ļoti daudz labu un tuvu draugu,» tā vairāku TV šovu režisore D.Torstere.

«Prieks kopā būt» vienuviet pulcēs pirmā šova «Koru kari» uzvarētāju Ati Auzānu ar kori, dziedātāju Lieni Šomasi un motosportistu Jāni Vinteru, kuri kļuva par 2007. gada šova «Dziedi ar zvaigzni» uzvarētājiem, 2008. gada šova «Dejo ar zvaigzni» uzvarētājus – spēkavīru Raivi Vidzi un dejotāju Violu Abramovu-Mailīti, 2015. gada šova «Dejo ar zvaigzni» uzvarētājus – dziedātāju Lieni Greifāni un dejotāju Viktoru Haritonovu. Tāpat klātesošos priecēs šova «X Faktora» otrās sezonas dalībnieki, bet šovu «Izklausies redzēts» pārstāvēs aktieris Rihards Lepers, aktrise un dziedātāja Ieva Pļavniece, dziedātājas Olga Rajecka, Rūta Dūduma un citi mākslinieki. «Šajā svinīgajā pasākumā piedzīvosim īpaši leģendāru satikšanos, jo šovā piedalīsies arī mākslinieki, kas dzīvo ārpus Latvijas,» stāsta šova veidotāji.

Krāšņā vakara vadīšana uzticēta mūziķim Laurim Reinikam un TV personībai Ivetai Feldmanei, kuri ir ne vien vadījuši vairākus šovus, bet arī paši bijuši šova «Dziedi ar zvaigzni» dalībnieki 2007. gadā un piedalījušies šovā «Dejo ar zvaigzni». «Man ne īpaši patīk kavēties atmiņās, reti pāršķirstu foto albumus un neraujos uz skolas salidojumiem, tomēr šī atkalredzēšanās būs īpaša. Dalība šovā «Dejo ar zvaigzni» pirms desmit gadiem pavisam noteikti mainīja manu dzīvi. Es gaidu satikšanos ar vecajiem cīņu biedriem un ticu, ka desmit gadu neredzēšanās radītais mulsums izgaisīs vienā mirklī un mēs varēsim atsākt no tās pašas vietas, kur palikām cerību pilni – ar smaidiem, ar smiekliem līdz asarām un siltu draudzību, kas patiesībā maksā visdārgāk,» atklāj I.Feldmane.

Biļetes uz Jaungada šovu var iegādāties «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā. Cena – 12–50 eiro.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti