Meklēšanas forma

Lietus 4 °C Mērens vējš, 6 m/s no D-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Uzraksti vēstuli Olimpiskajai komandai vai uzzīmē komandas talismanu!

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas Sporta servisa centrs pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņus un skolēnus līdz 18. septembrim aicina iesaistīties Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) radošo darbu konkursos. Bērnudārznieki un 1.–6. klašu audzēkņi aicināti zīmēt Olimpiskās komandas talismanu, bet 7. līdz 12. klašu audzēkņi – rakstīt vēstuli Olimpiskajai komandai.

Jelgavas bērnudārzu un 1.–6. klašu audzēkņi var piedalīties zīmējumu konkursā par tēmu «Latvijas Olimpiskās komandas talismans» – darbu var izpildīt jebkurā tehnikā A4 formātā. Bet skolēni no 7. līdz 12. klasei aicināti piedalīties eseju konkursā «Iedvesmas vēstule Latvijas Olimpiskajai komandai» – eseja nedrīkst būt garāka par 750 vārdiem.

«Skolas un bērnudārzus vispirms rosinām iesniegtos darbus izvērtēt savā iestādē un tālākai dalībai konkursā izvirzīt līdz trim zīmējumiem un ne vairāk kā divas esejas no izglītības iestādes,» norāda Jelgavas Sporta servisa centra direktora vietniece Maija Actiņa.

Zīmējuma aizmugurē jābūt norādītam autora vārdam, uzvārdam, vecumam vai klasei, kā arī izglītības iestādes nosaukumam un kontaktinformācijai. Zīmējumus konkursam var iesniegt līdz 18. septembrim Sporta servisa centrā Uzvaras ielā 8  vai Jelgavas Sporta hallē Mātera ielā 44a. Esejas līdz 18. septembrim ir jāiesūta pa e-pastu sports@sports.jelgava.lv, norādot autora vārdu, uzvārdu, klasi, izglītības iestādi un kontaktinformāciju. «Labākais zīmējums, kuru noskaidrosim skatītāju balsojumā, un eseja tiks izvirzīta Latvijas Olimpiskās komitejas žūrijai tālākai vērtēšanai. Radošo darbu konkursa godalgoto vietu ieguvēji saņems pārsteiguma balvas, bet pārējie – pateicību par piedalīšanos,» piebilst M.Actiņa.

Foto: Sporta servisa centrs

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti