Meklēšanas forma

Apmācies 3 °C Lēns vējš, 5.3 m/s no D-DR
Pirmdiena, 2019. gada 9. DecembrisVārda dienu svin: Tabita, Sarmīte

Startē pirmās «Basta floorball» sacensības

Jana Bahmane
Šodien Jelgavas 5. vidusskolas stadionā notiek šīssezonas pirmās «Basta floorball» sacensības. «Šogad turnīra pirmajās sacensībās startē 12 komandas trijās vecuma grupās, tātad kopumā 48 spēlētāji. Lielākā daļa komandu sacensībās startēja arī pērn, bet pievienojušās arī dažas jaunas komandas,» stāsta Sabiedrības integrācijas pārvaldes jaunatnes lietu speciālists Oskars Šulcs, norādot, ka kopumā šogad bērnu un jauniešu interese par turnīru ir augusi.

Turnīrs risinās trīs vecuma grupās: vecākajā grupā (1993.–2001. gadā dzimuši spēlētāji), vidējā grupā (2002.–2006. gadā dzimuši spēlētāji) un jaunākajā grupā (2007.–2011. gadā dzimuši un jaunāki spēlētāji).

«Pagājušogad «Basta floorball» turnīra vidējā grupā ņēmām pirmās vietas, un šogad piedalāmies ar tādu pašu mērķi. Esam skolasbiedri un florbolu spēlējam arī skolā. Pagājušogad bija nepierasti spēlēt zālē, taču tagad jau pie šāda seguma esam pieraduši, un sacensībās piedalāmies, jo tas ir labs veids, kā pavadīt brīvlaiku,» atklāj Emīls, Dāvis, Rendijs un Ivo, kuri sacensībās startē pērn izcīnītajos veiksmes t-kreklos.

Bet jaunākās grupas dalībnieki Reinis, Aleksandrs, Kirils un Mārcis ir draugu kompānija, kuriem florbols vairāk ir hobijs, ko viņi vēl apgūst. «Mums galvenais ir labi pavadīt laiku, un pagaidām uz augstiem rezultātiem neceram. Plānojam izmēģināt arī «Basta football»,» stāsta puiši. «Mēs arī ikdienā kopā spēlējam florbolu netālu no mājām, bet šajā turnīrā nolēmām piedalīties, lai izjustu sacensību garu, gūtu pieredzi,» norāda vecākās grupas dalībnieki Daniels, Valērijs un Ričards.                                                                                     

Jāatgādina, ka «Basta floorball» turnīri Jelgavas 5. vidusskolas stadionā notiks arī 20. jūnijā, 4. un 18. jūlijā, kā arī 1. un 15. augustā. Spēles sāksies pulksten 16, bet komandu reģistrācija notiks stundu pirms sacensībām – no pulksten 15 – stadionā. Tāpat arī šosezon Jelgavā risināsies arī «Basta football» turnīri – tie notiks Jelgavas 1. internātpamatskolas–attīstības centra stadionā.

Pasākumu organizē Jelgavas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar biedrību «FK JeNo».

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti