Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Lēns vējš, 5 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Skolēnus aicina iesaistīties erudīcijas konkursā par vides aizsardzību

www.jelgavasvestnesis.lv
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) aicina Jelgavas pilsētas izglītības iestāžu 7. un 8. klašu skolēnus piedalīties erudīcijas konkursā «Vides aizsardzība un mēs». Pieteikties konkursam iespējams līdz 15. martam.

Konkursa mērķis ir veidot skolēnu izpratni par vides aizsardzības jautājumiem, īpaši uzsverot kūlas dedzināšanas postošo ietekmi uz apkārtējo vidi, kā arī sekmēt skolēnu iesaistīšanos vides aizsardzībā ikdienā. VUGD pārstāve Viktorija Gribuste norāda, ka konkurss norisināsies divās kārtās. Pirmās kārtas uzdevums reģistrētajiem dalībniekiem ir līdz 5. aprīlim izstrādāt radošo darbu par tēmu «Kūlas ugunsgrēks» – tā var būt kolāža, zīmējums, video vai jebkāda cita veida radošais darbs.

Konkursa otrā kārta notiks 26. aprīlī, un tajā klātienē VUGD Jelgavas daļā piedalīties un veikt teorētiskus un praktiskus uzdevumus par vides aizsardzību un ugunsdrošību tiks aicināti labāko pirmās kārtas darbu autori.

Konkursa pirmās vietas ieguvēji iegūs iespēju viesoties Šauļos un redzēt, kā vides aizsardzības pasākumus veic kaimiņvalstī. Bet otrās un trešās vietas ieguvēji tiks pie veicināšanas balvām.

VUGD konkursu organizē «Interreg V–A» Latvijas–Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas projekta «Vides risku pārvaldības resursu pilnveidošana pierobežas reģionā, lai efektīvi veiktu vides aizsardzības pasākumus» gaitā.

Foto: VUGD

Viedokļi

Pievienot komentāru