Meklēšanas forma

Apmācies 9 °C Viegls vējš, 2.2 m/s no A
Otrdiena, 2019. gada 15. OktobrisVārda dienu svin: Eda, Hedviga, Helvijs

Skolēniem iespēja sacensties skaļās lasīšanas sacensībās

Anda Dzenža
Latvijas Nacionālā bibliotēka kopā ar Latvijas Bērnu un jaunatnes literatūras padomi aicina skolu jauniešus piedalīties 2019./2020.gada Latvijas Nacionālās Skaļās lasīšanas sacensībās.

Lasīšanas veicināšanas pasākums trešo gadu notiks arī Jelgavas reģionā. Sacensību organizatori mudina lasītprieka veicinātājus – bibliotekārus un pedagogus – iesaistīties sacensību organizēšanā savā skolā vai bibliotēkā, lai noskaidrotu labāko lasītāju, kurš pavasarī pārstāvēs savu skolu vai bibliotēku Jelgavas reģiona finālā. Sacensībās var piedalīties 11 – 12 gadus jauni 5. – 6. klašu skolēni. Dalībnieka mīļākās grāmatas fragmenta trīs minūšu lasījumu žūrija vērtēs pēc noteiktiem kritērijiem. Skolās un bibliotēkās konkursa pirmā kārta notiks no oktobra līdz decembra beigām.

Bibliotēkām un skolām dalība sacensībās jāpiesaka līdz 25. oktobrim, nosūtot pieteikumu Jelgavas reģiona sacensību kuratorei Baibai Karčevskai pa e-pastu baiba.karcevska@biblioteka.jelgava.lv.

Jāpiemin, ka pērn Jelgavas reģiona sacensībās no Jelgavas pilsētas izglītības iestādēm piedalījās Jelgavas 2.pamatskolas, 4.sākumskolas, 4.vidusskolas, 6.vidusskolas audzēkņi.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru