Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 7.3 m/s no R-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Sezonas pirmajā «Cepumā» – tikšanās ar Aneti Jēkabsoni-Žogotu

www.jelgavasvestnesis.lv
Sarunu cikls «Cepums ar slavenību» uzsāk savu septīto sezonu. 20. novembrī notiks pirmā jaunās sezonas saruna ar basketbolisti Aneti Jēkabsoni-Žogotu – gan par viņas profesionālo karjeru, gan citām tēmām.

A.Jēkabsone-Žogota ir viena no izcilākajām Latvijas basketbolistēm. Latvijas izlasē viņa debitēja 2000. gada 22. novembrī spēlē pret Spāniju. Astoņus gadus vēlāk viņa atnesa Latvijai pirmo uzvaru 2008. gada olimpiskajās spēlēs Pekinā, iemetot uzvaras grozu pret Brazīlijas izlasi. A.Jēkabsone-Žogota ir WNBA un divkārtējā Eirolīgas čempione, kā arī visu laiku rezultatīvākā valstsvienības spēlētāja, kura 134 spēlēs guvusi 2206 punktus. Viņas pēdējā spēle bija pirms trim gadiem, kad tika gūti 10 punkti pret Slovēnijas izlasi, palīdzot mūsu valstsvienībai kvalificēties «EuroBasket Women 2017» čempionātam. Šobrīd viņa audzina savu meitiņu un kaļ jaunus mērķus basketbola attīstībai Latvijā, kā arī patriotisma vairošanai pasaulē. Par to visu jaunieši varēs uzzināt «Cepumā ar slavenību».

Šī tikšanās iezīmēs sešus gadus kopš pirmā cikla pasākuma. Arī jaunajā sezonā sarunu vakari ar sabiedrībā zināmiem cilvēkiem tiks rīkoti, lai jauniešiem palīdzētu atrast savu ceļu uz sapņu profesiju un atklātu dažādu jomu karjeras aizkulises. Tikšanās ar A.Jēkabsoni-Žogotu notiks 20. novembrī pulksten 18 kafejnīcas «Silva» Driksas ielā 7/9 otrajā stāvā. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc organizatori aicina jauniešus pieteikties iepriekš tiešsaistē.

Pasākumu organizē biedrība «Kultūras un mākslas centrs «Nātre»». To atbalsta kafejnīca «Silva» un dizaina drukas uzņēmums «212.lv». Jaunumiem un informācijai par turpmākajiem «Cepums ar slavenību» pasākumiem var sekot līdzi sarunu cikla lapā feisbukā.

Foto: Starptautiskā basketbola federācija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti