Meklēšanas forma

Apmācies 4 °C Mērens vējš, 6.6 m/s no DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Šā gada pirmajā «Cepumā» – Latvijā dzīvojošais meksikānis Manuels Jordans

www.jelgavasvestnesis.lv
31. janvārī pulksten 18 bistro «Silva» 2. stāvā notiks šā gada pirmais sarunu cikla «Cepums ar slavenību» pasākums. Jelgavniekus uz sarunu par veselīgu dzīvesveidu, karjeru Latvijā un sekošanu saviem sapņiem aicina Manuels Jordans – meksikānis, kurš jau vairāk nekā 10 gadus Latviju sauc par savām mājām. Viņš ir nodibinājis savu uzņēmumu «CrossFit Riga» un šo gadu laikā labi apguvis latviešu valodu.

«Manuels savulaik Francijā studēja inženierzinātnes un kopā ar citiem 22 studentiem tika atsūtīts uz Latviju komandējumā būvēt cementa rūpnīcu «CEMEX Latvija» Brocēnos, kurai viņš izstrādāja alternatīvās apkures sistēmu. Tad arī pirmo reizi iepazinis Latviju. Pirms vairāk nekā trīs gadiem meksikānis kardināli mainīja savu nodarbošanos, un savu hobiju pārvērta uzņēmumā – nodibināja sporta centru «CrossFit Riga». Viņš ir gan tā vadītājs, gan treneris,» stāsta pasākuma organizatore, biedrības «Kultūras mākslas centrs «Nātre»» vadītāja Dace Indrika, aicinot jelgavniekus uz tikšanos ar šā gada pirmā «Cepuma» viesi.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc interesenti aicināti savu dalību rezervēt, piesakoties tiešsaistē ŠEIT.

Sarunu ciklu «Cepums ar slavenību» organizē biedrība «Kultūras un mākslas centrs «Nātre»» sadarbībā ar bistro «Silva». To atbalsta reklāmas drukas uzņēmums «212». Pasākums tiek īstenots projekta «Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1.kārta» gaitā.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti