Meklēšanas forma

Lietus 12 °C Lēns vējš, 4.7 m/s no DR
Svētdiena, 2019. gada 15. SeptembrisVārda dienu svin: Sandra, Gunvaldis, Gunvaris, Sondra

Rīt notiks šīs sezonas noslēdzošais «Basta football» turnīrs

www.jelgavasvestnesis.lv
Rīt, 22. augustā, Jelgavas pamatskolas «Valdeka»-attīstības centra sporta laukumā Institūta ielā 4 notiks šīs sezonas futbola sacensību «Basta football» pēdējais turnīrs. Tas sāksies pulksten 16, bet dalībnieku reģistrācija pasākuma norises vietā notiks no pulksten 15.

««Basta football» un «Basta floorball» turnīri šovasar pulcēja daudz interesentu – gan bērnus un jauniešus, kuri turnīros piedalījušies pērn, gan arī jaunus dalībniekus. Mums pat pievienojās komandas no Līvbērzes un Rīgas,» stāsta Sabiedrības integrācijas pārvaldes jaunatnes lietu speciālists Oskars Šulcs.

Jāatgādina, ka «Basta football» turnīrs risināsies trīs vecuma grupās: vecākajā grupā (1993.–2001. gadā dzimuši spēlētāji), vidējā grupā (2002.–2006. gadā dzimuši spēlētāji) un jaunākajā grupā (2007.–2011. gadā dzimuši un jaunāki spēlētāji). Paredzētais spēles laiks apakšgrupās ir piecas minūtes bez laika apturēšanas, taču atsevišķu turnīru izslēgšanas spēlēm un sacensību finālspēlēm organizatori var noteikt ilgāku spēles laiku. Vairāk informācijas – sacensību nolikumā.

Sacensības organizē Jelgavas pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Latvijas Futbola federācijas Zemgales futbola centru.

Vairāk informācijas – pa e-pastu oskars.sulcs@dome.jelgava.lv vai pa tālruni 26750542.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru