Meklēšanas forma

Neliels lietus 18 °C Viegls vējš, 2 m/s no A
Svētdiena, 2019. gada 16. JūnijsVārda dienu svin: Justīne, Juta

Radi biznesa ideju vienā diennaktī!

www.jelgavasvestnesis.lv
Uzņēmīgākie un drosmīgākie vidusskolēni aicināti piedalīties biznesa ideju konkursā «Biznesa nakts», 24 stundu laikā radot biznesa plānu kādai idejai. Piedaloties konkursā, skolēniem ir iespēja ne tikai gūt vērtīgu pieredzi un saņemt ieteikumus no pieredzējušiem uzņēmējiem, bet arī pretendēt uz vērtīgām un noderīgām balvām – galvenā balva ir 500 eiro prēmija no «Swedbank» idejas realizēšanai, informē biznesa augstskolas «Turība» pārstāvis Elvijs Mičulis. Konkurss «Turības» telpās notiks no 25. līdz 26. janvārim, bet pieteikumi konkursam tiek gaidīti līdz 16. janvārim.

«Jebkura ideja ir laba, pat, ja sākumā šķiet, ka neizdosies. Ir jāmēģina, jo neatlaidība ir panākumu atslēga veiksmīgai uzņēmējdarbībai. Jo vairāk ideju, jo lielāka iespēja uzvarēt! Lai gūtu panākumus, ir jāstrādā – nekas nenotiks pats no sevis. Ir jānotic sev, savām idejām un jāķeras pie to realizēšanas. «Biznesa nakts» ir lieliska iespēja jaunam sākumam. Tā ir iespēja parādīt, uzzināt, mācīties un diskutēt gan ar saviem vienaudžiem, gan jomas profesionāļiem,» uzsver konkursa idejas autore biznesa augstskolas «Turība» Uzņēmējdarbības vadības fakultātes dekāne Zane Driņķe.

Piedalīties konkursā var jaunieši no 16 gadu vecuma, kuri mācās 10.–12. klasē komandās 2–3 dalībnieku sastāvā. Vidusskolēnu konkursa «Biznesa nakts» atklāšana notiks 25. janvārī pulksten 10, bet noslēgums – 26. janvārī pulksten 12.30, kad norisināsies svinīgā apbalvošana. «Biznesa nakts» organizatori parūpēsies par atmosfēru un enerģiju veicinošu cienastu visas nakts garumā, kā arī atspirdzinošu rīta rosmi konkursa otrās dienas rītā.

Pieteikums jāiesniedz līdz 16. janvāra pulksten 23, aizpildot konkursa anketu. Komandas, kuras būs ieguvušas tiesības startēt konkursā, tiks paziņotas 17. janvārī augstskolas mājaslapā. Dalība konkursā – bez maksas.

Vairāk par «Biznesa nakts» noteikumiem iespējams uzzināt, iepazīstoties ar konkursa nolikumu. Konkursa nolikums un pieteikuma anketa pieejama mājaslapā www.biznesainkubators.lv

Foto: no «Turības» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru