Meklēšanas forma

Neliels lietus 4 °C Mērens vējš, 5.6 m/s no D
Svētdiena, 2019. gada 8. DecembrisVārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Noskaidroti skolēnu darbi, kuri nosūtīti Olimpiskās dienas konkursam

Ilze Knusle
Viena no Olimpiskās dienas aktivitātēm Latvijā ir zīmējumu un eseju konkurss skolēniem – uzvarētāji tiks paziņoti nākamnedēļ. No Jelgavas konkursā iesniegti divi zīmējumi un viena eseja.

Ņemot vērā, ka 2020. gads ir olimpisko spēļu gads, Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) pirmskolas un sākumskolas izglītības iestāžu bērnus aicināja piedalīties zīmējumu konkursā, kura uzdevums bija uzzīmēt Latvijas olimpiskās komandas talismanu. Jelgavā konkursam tika iesniegti 27 autoru darbi, kuri tika nodoti skatītāju vērtējumam izstādē tirdzniecības centrā «Pilsētas pasāža». Summējot gan iedzīvotāju, gan žūrijas balsojumu, uz LOK tālākai vērtēšanai nosūtīti divi zīmējumi: pirmsskolas vecuma grupā – bērnudārza «Pasaciņa» audzēknes Gabrielas Untāles darbs «Dzintravīrs», sākumskolas klašu grupā – Jelgavas Centra pamatskolas 5. klases skolēna Gustava Čimas zīmējums.

Savukārt 7.–12. klases skolēni bija aicināti piedalīties eseju konkursā un iesniegt rakstu darbu līdz 750 vārdiem par tēmu «Iedvesmas vēstule Latvijas olimpiskajai komandai». No Jelgavas LOK vērtējumam nosūtīta Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas 11.kom skolēna Roberta Ralfa Vārslava eseja. «Īpašu pateicību par piedalīšanos eseju konkursā vēlamies izteikt arī Jelgavas Centra pamatskolas 7.a klases skolniecei Martai Brakanskai,» norāda Sporta servisa centra direktora vietniece Maija Actiņa.

Jelgavas lokālā konkursa godalgoto vietu darbu autori tiks apbalvoti ar pārsteiguma balvām, bet pārējie dalībnieki saņems pateicības. Balvas zīmējumu un eseju autoriem tiks nogādātas viņu mācību iestādēs.

LOK Latvijas mēroga konkursa uzvarētājus paziņos nākamnedēļ, 15. oktobrī, un viņi tiks sveikti īpašā pasākumā.

 

Jelgavas zīmējumu konkurss

1.–6. klašu grupa

1. vieta: Gustavs Čima, Jelgavas Centra pamatskolas 5.c klase

2. vieta: Anastasija Vikaine, Paula Bendrupa pamatskolas 6. klase

3. vieta: Kate Šmēdiņa, Jelgavas 4. vidusskolas 5.a klase

 

Pirmsskolas vecuma grupa

1. vieta: Gabriela Untāle, JPPI «Pasaciņa»

 

Foto: Sporta servisa centrs

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti