Meklēšanas forma

Apmācies 11 °C Lēns vējš, 4.8 m/s no A-DA
Otrdiena, 2019. gada 15. OktobrisVārda dienu svin: Eda, Hedviga, Helvijs

Nometnē izzinās Jelgavā dzīvojošo mazākumtautību kultūru

www.jelgavasvestnesis.lv
No 10. līdz 19. jūnijam projekta «Multikulturālā Jelgava 2019» gaitā Sabiedrības integrācijas pārvaldē notiks izglītojoši-attīstoša nometne Jelgavā dzīvojošiem bērniem. Katra nometnes diena būs veltīta kādas tautas kultūras izzināšanai. Bērniem 7–10 gadu vecumā būs iespēja uzzināt vairāk par latviešu, baltkrievu, ebreju, poļu, krievu, ukraiņu, čigānu un lietuviešu kultūras vērtībām.

Aktivitātes Sabiedrības integrācijas pārvaldes telpās Skolotāju ielā 8 katru dienu notiks no pulksten 9 līdz 17. Nometnes dalībnieki iepazīs latviešu un Jelgavā dzīvojošo mazākumtautību tradīcijas un kultūru, tādejādi paplašinot savu redzesloku un lietderīgi pavadot brīvo laiku. Katru dienu pie bērniem viesosies mazākumtautību kultūras biedrību pārstāvji, brīvprātīgie jaunieši un pieaicinātie speciālisti.

Jāpiebilst, ka nometne notiks bilingvāli – latviešu un krievu valodā, kā arī būs iespēja dzirdēt citu mazākumtautību valodas.

Aktivitāšu organizēšanas izdevumi tiks segti no projekta budžeta līdzekļiem, bet ēdināšanas izdevumi būs segti daļēji, tādēļ izmaksas par viena bērna dalību nometnē ir 20 eiro.

Pieteikt savu bērnu nometnei var Sabiedrības integrācijas pārvaldē Skolotāju ielā 8 klātienē – kopējais paredzētais dalībnieku skaits ir 20 bērni. Sabiedrības integrācijas pārvalde aicina nometnei pieteikt arī bērnus no ģimenēm, kurām piešķirts trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statuss, – šiem bērniem tiks noteikti dalības maksas atvieglojumi. Jāpiebilst, ka brīvo vietu skaits ir ierobežots.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti