Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 5.9 m/s no A-DA
Ceturdiena, 2019. gada 21. NovembrisVārda dienu svin: Zeltīte, Andis

Nākamnedēļ «Cepumā» būs saruna ar basketbolistu un bokseri Kasparu Kambalu

www.jelgavasvestnesis.lv
28. februārī pulksten 18 bistro «Silva» 2. stāvā pasākumā «Cepums ar slavenību» jelgavniekus uz sarunu par sportista karjeru un sekošanu saviem sapņiem aicina jelgavnieks basketbolists un bokseris Kaspars Kambala.

K.Kambala šobrīd aktīvi gatavojas savai pirmajai boksa cīņai Latvijā, bet savu aktiermeistarību parādījis Latvijas simtgades skatītākajā  filmā «Homo Novus». Pasākuma organizatore, biedrības «Kultūras un mākslas centrs «Nātre»» vadītāja, Dace Indrika informē, ka tā būs motivējošu sarunu par to, kā sasniegt mērķus un nepadoties grūtībām. 

«Basketbola spēle Kasparu aizrāvusi kopš bērnības, un 17 gadu vecumā viņš devās savas prasmes attīstīt uz Ameriku. Tur Kaspars ieguva augstāko izglītību Nevadas universitātē Lasvegasā. Pēc universitātes absolvēšanas viņš spēlēja tādos pasaules mēroga klubos kā Stambulas «Efes Pilsen», Madrides «Real», Kazaņas «Unics» un Stambulas «Fenerbahçe». Pārstāvējis arī Latvijas valstsvienību. Šogad 23. janvārī viņš aizvadīja savu pēdējo basketbola spēli «OlyBet» Latvijas–Igaunijas Basketbola līgas regulārā čempionāta mačā Jūrmalas komandas sastāvā. 2014. gadā basketbolists izdeva savu autobiogrāfisko grāmatu – «Kambala…, āmen!». Šobrīd viņš ar jaunu sparu atgriezies boksa ringā,» teikts pasākuma aprakstā.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc organizatori aicina dalību rezervēt, piesakoties tiešsaistē.

Sarunu ciklu «Cepums ar slavenību» organizē biedrība «Kultūras un mākslas centrs «Nātre»» sadarbībā ar bistro «Silva». To atbalsta reklāmas drukas uzņēmums «212». Pasākums tiek īstenots projekta «Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1. kārta» gaitā.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti