Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 5.5 m/s no Z-ZR
Otrdiena, 2019. gada 10. DecembrisVārda dienu svin: Guna, Judīte

«Mis & Misters Jelgavas tehnikums» – konkurss, kas saliedē

Jana Bahmane
Jelgavas tehnikumā aizvadīts ikgadējais konkurss «Mis & Misters Jelgavas tehnikums», kura mērķis ir atklāt audzēkņu talantus, attīstīt viņu atraktivitāti un saliedēt. «Šo konkursu organizējam aptuveni desmit gadus, un katru gadu tā norisē īpaši cenšamies iesaistīt pirmo kursu audzēkņus – šis ir labs veids, kā sadraudzēties, atklāt vienam otra talantus,» vērtē Jelgavas tehnikuma direktores vietniece Nadežda Bergfelde.

Šāgada konkurss notika aizvadītā gadsimta 70.–80. gadu tematikā, un pirmoreiz audzēkņi par laureātu titulu cīnījās nevis pāros, bet divās grupās. «Šogad audzēkņus, kuri pieteicās dalībai konkursā, sadalījām divās grupās, un lielākā daļa uzdevumu viņiem bija jāveic sadarbojoties. Šādu koncepciju izvēlējāmies ar mērķi vairāk saliedēt dalībniekus, ļaut viņiem tuvāk iepazīt vienam otru. Vērtējot komandas sniegumu, tika vērtēts arī katrs tās dalībnieks individuāli,» skaidro Jelgavas tehnikuma audzēkņu domes prezidents Santis Stenkevics.

Kopumā konkursa dalībniekiem bija jāpierāda sevi piecos pārbaudījumos. Pirmais uzdevums bija mājasdarbs – katrai grupai bija jāuzfilmē mūzikas video kādai dziesmai, kas bijusi populāra pirms 2000. gada. «Otrajā pārbaudījumā konkursa dalībniekiem bija jāatbild uz jautājumiem par skolas vēsturi, kas aptver laikaposmu no 1969. gada. Bet trešais uzdevums bija modes skate – katrai grupai bija jāizveido un jāprezentē trīs 70.–80. gadu stilā radīti tērpi,» norāda S.Stenkevics. Ikgadējais konkursa pārbaudījums ir valsis, ko šoreiz dejoja pa trim pāriem no katras komandas. Tāpat katram konkursa dalībniekam individuāli bija jāizskaidro, kādēļ vēlas uzvarēt šajā konkursā.

Titulu «Misters JT 2019» ieguva Raivis Raivo Cintiņš, bet «Mis JT 2019» ir Evija Gasparoviča. Par «Vice Misteru JT 2019» atzīts Adrians Bulkovskis, bet tituls «Vice Mis JT 2019» – Elīnai Jēgerei.  

Foto: Ivars Veiliņš/«Jelgavas Vēstnesis» un Jelgavas tehnikums

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti