Meklēšanas forma

Apmācies 6 °C Mērens vējš, 7.3 m/s no R-DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Marta «Cepums» aicina uz sarunu ar Tomu Grēviņu

www.jelgavasvestnesis.lv
Marta sarunu cikla «Cepums ar slavenību» viesis būs radio un TV personība dīdžejs Toms Grēviņš. 27. martā pulksten 18 interesenti kafejnīcas «Silva» konferenču zālē aicināti apmeklēt tikšanos, kas būs veltīta sarunai par Latvijas un pasaules mūzikas industriju, dīdžeja dzīvi un darbu radio.

«Tuvojoties pavasarim, arvien aktuālāki kļūst vasaras plāni un dažādi mūzikas festivāli. Tieši tādēļ jaunieši sarunu ciklā «Cepums ar slavenību» aicināti izzināt mūzikas karjeras aizkulises kopā ar pozitīvo un erudīto Tomu Grēviņu,» aicina kultūras un mākslas centrā «Nātre».

T.Grēviņš katru rītu mostas īsi pirms pieciem, lai uzrunātu klausītājus «Latvijas Radio 5» ēterā. Kad pabeigti rīta darbi, T.Grēviņš turpina pildīt radiostacijas galvenā satura redaktora pienākumus, vada TV spēli «Gudrs, vēl gudrāks» un joprojām ir viens no pieprasītākajiem Latvijas dīdžejiem. Viņš regulāri iesaistās dažādos projektos un audzina divus dēlus. Vairāk par T.Grēviņu varēs uzzināt sarunu cikla «Cepums ar Slavenību» marta tikšanās reizē.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc organizatori aicina savu dalību rezervēt tiešsaistē

Sarunu ciklu «Cepums ar slavenību» organizē biedrība «Kultūras un mākslas centrs «Nātre»» sadarbībā ar kafejnīcu «Silva». Iniciatīvu atbalsts Jelgavas pilsētas pašvaldība un reklāmas drukas uzņēmums «212».

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti