Meklēšanas forma

Neliels lietus 6 °C Mēreni stiprs vējš, 8.3 m/s no D-DR
Svētdiena, 2019. gada 8. DecembrisVārda dienu svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis

Jelgavniekiem jāizraugās zīmējums, ko sūtīt vērtēšanai LOK

Ritma Gaidamoviča
Līdz 29. septembrim tirdzniecības centra «Pilsētas pasāža» 2. stāvā apskatāma Olimpiskajai dienai veltītajam zīmējumu konkursam iesniegto Jelgavas bērndārznieku un skolēnu darbu izstāde. Tieši skatītāji balsojot noteiks to zīmējumu, kas no mūsu pilsētas tiks izvirzīts vērtēšanai Latvijas Olimpiskajā komitejā (LOK).

Līdz 17. septembrim Jelgavas Sporta servisa centrs aicināja Jelgavas pirmsskolas izglītības iestāžu un 1.–6. klases audzēkņus piedalīties LOK izsludinātajā «Olimpiskās dienas 2019» zīmējumu konkursā «Latvijas olimpiskās komandas talismans», no katras izglītības iestādes iesniedzot divus labākos zīmējumus.

Sporta Servisa centra pārstāve Arita Homiča stāsta, ka pavisam šogad konkursā saņemti 27 zīmējumi – 11 no tiem radījuši bērnudārzu audzēkņi, bet 16 – sākumskolas skolēni. «Visi šie darbi šobrīd ir apskatāmi izstādē «Pilsētas pasāžā», un līdz 29. septembrim ikviens izstādes apmeklētājs var nobalsot par savu favorītu. Tas zīmējums, kas saņems visvairāk balsu, tiks nosūtīts tālākai vērtēšanai Latvijas Olimpiskajā komitejā,» tā A.Homiča, piebilstot, ka pārsteiguma balvas no Sporta Servisa centra saņems trīs darbu autori, kuru zīmējumi būs saņēmuši visvairāk balsu, bet pārējie konkursa dalībnieki tiks pie pateicības balvām.  

Radošo konkursu organizē LOK, atbalsta Sporta servisa centrs un pilsētas izglītības iestādes.

Foto: Sporta servisa centrs

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti