Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 14 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Otrdiena, 2019. gada 22. OktobrisVārda dienu svin: Īrisa, Irīda, Airisa

Jauniešus aicina pilnveidot līdera prasmes

Anda Dzenža
Jelgavas Jauniešu centrs arī šajā mācību gadā pilsētas jauniešus aicina pieteikties bezmaksas apmācībām neformālās izglītības programmā «PilnveidojiES». Tajā 18 atbildīgi un motivēti pilsētas jaunieši vecumā no 15 līdz 25 gadiem varēs apmeklēt izglītojošas nodarbības, pilnveidojot iemaņas līdera prasmju attīstībā un gūstot izpratni par brīvprātīgā darba veikšanu.

Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste Jeļena Grīsle stāsta, ka, veidojot programmu «PilnveidojiES», tajā iekļautas tēmas dažādu prasmju, piemēram, komunikācijas un organizēšanas, attīstīšanai. Apmācības domātas jauniešiem, kuri vēlas uzlabot spēju izteikt domas un attīstīt savu ideju, mācīties domāt, analizēt un pieņemt lēmumus, uzzināt, kādu iemaņu pilnveidošana var palīdzēt sasniegt izvirzītos mērķus. «Tie, kuri jau mācījušies šajā programmā, atzīst, ka apmācības bijušas labs grūdiens, lai sāktu ticēt sev un savai varēšanai, un šobrīd viņi aizvien turpina aktīvi darboties dažādās jomās un pārliecinošāk sasniedz savus mērķus,» tā J.Grīsle.

Programmas «PilnveidojiES» apmācības notiks no 25. septembra līdz 15. aprīlim trešdienās no pulksten 16 līdz 17.30 Jelgavas Jauniešu centrā (Skolotāju ielā 8). Nodarbības vadīs pieredzējuši neformālās izglītības treneri un jaunieši.

Pretendenti programmai «PilnveidojiES» var pieteikties līdz 23. septembrim, aizpildot un nosūtot pieteikuma anketu pa e-pastu jelena.grisle@dome.jelgava.lv. Par atlases rezultātiem katram pretendentam tiks paziņots individuāli, nosūtot e-pasta vēstuli.

Apmācības organizē Sabiedrības integrācijas pārvalde.

Foto: no Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvaldes arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti