Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 14 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Otrdiena, 2019. gada 22. OktobrisVārda dienu svin: Īrisa, Irīda, Airisa

Jauniešu centrā iepazīstinās ar brīvprātīgā darbu

Emīls Rotgalvis
21. oktobrī pulksten 17 Jelgavas Jauniešu centrā Skolotāju ielā 8 ikviens interesents aicināts uz pirmo šī mācību gada tikšanos par brīvprātīgo darbu. Sarunā ar jau esošiem brīvprātīgajiem apmeklētāji varēs uzzināt vairāk par brīvprātīgā darba sniegtajām iespējām, kā arī uzklausīt pieredzes stāstus.

Kā stāsta Jelgavas pilsētas pašvaldības administrācijas Sabiedrības integrācijas pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste Linda Vovere, 21. oktobrī gaidāmā tikšanās reize būs pirmā šajā mācību gadā. «Tajā pārrunāsim brīvprātīgo pieredzēto vasarā. Aicinot jauniešus no 13. gadu vecuma, šajā tikšanās reizē apspriedīsim brīvprātīgo darba pienākumus un klausīsimies pieredzes stāstos,» tā L.Vovere. Turpmāk šādas tikšanās reizes Jauniešu centrā notiks katru nedēļu.

Ik gadu brīvprātīgie jaunieši piedalās pašvaldības un tās iestāžu rīkotajos pasākumos un festivālos. «Brīvprātīgie jaunieši piedalās visos lielākajos pasākumos, kas pilsētā notiek. Tie ir svētki, festivāli, koncerti. Arī darbi ir dažādi, piemēram, pasākumu dalībnieku reģistrācija vai palīdzība garderobē,» skaidro L.Vovere.

Vairāk par gaidāmo tikšanos, kā arī brīvprātīgā darbu var uzzināt, zvanot pa tālruni 29433212 vai rakstot uz e-pastu linda.vovere@dome.jelgava.lv. Tāpat iespējams reģistrēties portālā www.brivpratigie.lv, kur apkopota informācija par brīvprātīgā darba iespējām Latvijā, tostarp Jelgavā. Portālā izveidotais brīvprātīgā profils palīdz arī padarītā darba vērtēšanā, katram portāla biedram krājot punktus par veikto darbu. Ar šiem punktiem tiek izvērtēts brīvprātīgo veikums, kas tiek ņemts vērā gada beigās, oficiālā ceremonijā godinot gada labākos brīvprātīgos.

Jāpiebilst, ka Jelgavas pilsētas pašvaldība 2018. gadā ir ieguvusi titulu «Brīvprātīgajiem draudzīgākā pašvaldība».

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti