Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 14 °C Lēns vējš, 5 m/s no R-DR
Otrdiena, 2019. gada 22. OktobrisVārda dienu svin: Īrisa, Irīda, Airisa

Jaunieši var pretendēt uz 3000 eiro sava biznesa uzsākšanai

Ritma Gaidamoviča
Lai mudinātu apņēmīgus un aizrautīgus vidusskolēnus ar labām biznesa idejām iesaistīties uzņēmējdarbībā, «Swedbank» sadarbībā ar «Junior Achievement Latvija» un Projektu banku izsludina biznesa plānošanas konkursu «Biznesa skices», kurā iespēja pretendēt uz finansiālu atbalstu savas idejas īstenošanai. Projekta pieteikumi tiek gaidīti līdz 13. oktobrim.

Organizatoru pārstāve Edīte Pūce informē, ka mērķtiecīgie skolēni ik gadu «Junior Achievement Latvija» Skolēnu mācību uzņēmumu programmas ietvaros Latvijā nodibina vairākus simtus mācību uzņēmumu, gūstot pirmo pieredzi uzņēmējdarbībā. Lai atbalstītu jauniešus iesaistīties uzņēmējdarbībām, šobrīd izsludināts biznesa plānošanas konkurss «Biznesa skices», kurā iespēja saņemt finansiālu atbalstu biznesa uzsākšanai.

Šis ir konkurss komandām. Tajā aicinātas piedalīties 10.–12. klašu skolēnu un profesionālo vidējo izglītības iestāžu audzēkņu komandas no «Junior Achievement Latvija» dalībskolām, kurās izmanto mācību metodi «Skolēnu mācību uzņēmums». Komandā jābūt no diviem līdz pieciem cilvēkiem. Lai nodrošinātu komandā nepieciešamās kompetences un zināšanas, komandas dalībnieki var būt no dažādām klasēm, kursiem un izglītības iestādēm.

Konkursa gaitā biznesa plānošanas rīkā biznesaskices.lv komandām būs jāveido savs biznesa plāns, jārada pakalpojuma vai produkta reklāmas video, jātestē un jāpopularizē sava biznesa ideja, piesaistot investoru uzmanību un balsis kolektīvā finansējuma platformā.

Konkursa rīkotāji uzsver: visi konkursa dalībnieki iegūst zināšanas un iemaņas, bet trīs labākās komandas reālas naudas balvas sava biznesa uzsākšanai. Paredzēts, ka 1. vieta saņems 3000 eiro, 2. vieta – 2000 eiro, bet 3. vieta – 1000 eiro. Summas norādītas pēc nodokļu nomaksas, jo tos segs «Swedbank».

Sīkāka informācija par konkursu, tā nolikumu un pieteikšanos atrodami konkursa mājaslapā.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru