Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 4 m/s no Z
Otrdiena, 2019. gada 26. MartsVārda dienu svin: Eiženija, Ženija

Izvēlēta nākamā jauniešu galvaspilsēta

www.jelgavasvestnesis.lv
Brīvdienās Madonā noskaidrots konkursa «Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019» uzvarētājs, kas visa gada garumā kļūs par epicentru svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem. Pēc komisijas vērtējuma un publiskā balsojuma uzvarētāji ir Ikšķiles un Olaines novadu apvienība.

Svētdien svinīgajā ceremonijā jaunajai Latvijas Jauniešu galvaspilsētai nodots ceļojošais kauss. Tas nozīmē, ka turpmāk Ikšķiles un Olaines novadu apvienība visa nākamā gada garumā kļūs par tikšanās vietu Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem. Piemēram, Izglītības un zinātnes ministrija Latvijas Jauniešu galvaspilsētā nākamajā gadā organizēs pieredzes apmaiņas semināru jaunatnes lietu speciālistiem no visas Latvijas, Starptautiskās Jaunatnes dienas pasākumu 12. augustā un Strukturētā dialoga reģionālo konferenci.

Jāatgādina, ka 2015. gadā pirmo reizi Latvijas vēsturē Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Latvijas Pašvaldību savienību, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru un Latvijas Jaunatnes padomi organizēja konkursu «Latvijas jauniešu galvaspilsēta», kurā desmit pašvaldību konkurencē uzvarēja Jelgava, kļūstot par pirmo Latvijas jauniešu galvaspilsētu un dažādu jauniešu pasākumu epicentru.

Konkursu «Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019» Izglītības un zinātnes ministrija organizē sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Latvijas Jaunatnes padomi un nodibinājumu «Baltijas Reģionālais fonds». Konkurss tiek rīkots ceturto reizi, un tā mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū, veicināt pašvaldību sadarbību un pieredzes apmaiņu jaunatnes jomā, kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu un jaunatnes organizāciju prestižu.

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti