Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -2 °C Viegls vējš, 3.3 m/s no D
Sestdiena, 2019. gada 23. MartsVārda dienu svin: Mirdza, Žanete, Žanna

«Cepums ar slavenību» sezonas noslēgumā – Harijs Sils

www.jelgavasvestnesis.lv
Sarunu cikla «Cepums ar slavenību» 5. sezonas noslēguma pasākums notiks 17. maijā pulksten 18 kafejnīcas «Silva» otrajā stāvā – ar jelgavniekiem runās būvinženieris un ceļotājs Harijs Sils. Pasākumu par ziedojumiem aicināti apmeklēt jelgavnieki vecumā no 15 līdz 35 gadiem.

H.Sils ir daudzpusīga personība – pēc profesijas viņš ir būvinženieris un būvdarbu vadītājs, kurš strādājis pie dažādiem vērienīgiem projektiem, piemēram, ostu, rūpnīcu, ēku un tirdzniecības centru celtniecības un rekonstrukcijas. Bet paralēli profesionālajiem izaicinājumiem H.Sils ceļo. Viņš ir piedzīvojis daudzas ekspedīcijas kalnos, kā arī piedalījies nestandarta ceļojumos, piemēram, šķērsojis 48 pasaules valstis piecos kontinentos ar īpašu auto – 70. gados ražotu pārbūvētu automašīnu «Mercedes Benz» –, kā arī no Vjetnamas pilsētas Lao Cai uz Rīgu atvedis autoekspedīcijas ugunsdzēsēju mašīnu, kas tur bija pamesta pirms vairākiem gadiem.

Papildu sarunām par karjeru un ceļošanu pasākuma viesiem būs iespēja iegādāties H.Sila grāmatas par ekspedīcijām ar autora ierakstu un autogrāfu.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc jaunieši aicināti savu dalību rezervēt, piesakoties šeit. 

Sarunu ciklu «Cepums ar slavenību» organizē biedrība «Kultūras un mākslas centrs «Nātre»» sadarbībā ar kafejnīcu «Silva».

Foto: publicitātes

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti