Meklēšanas forma

Skaidrs laiks 4 °C Lēns vējš, 3.6 m/s no Z-ZR
Otrdiena, 2019. gada 10. DecembrisVārda dienu svin: Guna, Judīte

«Cepuma» 6. sezonu noslēgs tikšanās ar motosportistu Ivo Šteinbergu

www.jelgavasvestnesis.lv
Sarunu cikla «Cepums ar slavenību» 6. sezonas noslēguma pasākums kafejnīcas «Silva» otrajā stāvā notiks 29. maijā pulksten 18 – interesentiem būs iespēja tikties ar motosportistu Baltijas čempionu enduro un «Jelgavas sporta laureātu 2018» Ivo Šteinbergu.

«Cikla noslēguma pasākums solās būt ļoti enerģisks un pozitīvs, jo ciemos nāks motosportists Ivo Šteinbergs. Būs sarunas par veselīgu dzīvesveidu, karjeru Latvijā un sekošanu saviem sapņiem,» stāsta biedrības «Kultūras un mākslas centrs «Nātre»» vadītāja Dace Indrika.

Viņa norāda, ka sarunu cikla «Cepums ar slavenību» 6. Sezona bija pārsteidzošam sarunām un pozitīviem mirkļiem piepildīta – tās gaitā jauniešiem bija iespēja izzināt karavīra dzīvi un ikdienu kopā ar Nacionālo bruņoto spēku virsseržantu militāro fotogrāfu Gati Indrēvicu, iepazīt latviešu valodas dialektus kopā ar dziesminieku Kārli Kazāku, dzirdēt spāņu balādes un sarunāties angļu valodā ar Manuelu Jordanu par to, kā inženierim no Meksikas izdevies nodibināt lielāko cross-fit sporta zāli Baltijā, bet kopā ar Tomu Grēviņu – uzzināt aktuālāko mūzikas nozarē šosezon. «Šīs un citas slavenības, kuras viesojušās sarunu ciklā kopš 2013. gada, ikviens aicināts iepazīt Jelgavas pils Aulas foajē, kur līdz 30. jūnijam apskatāma izstāde «Cepums ar slavenību. 33 iedvesmas stāsti par radošām personībām Latvijā». Izstāde apkopo teju simts fotogrāfijas, līdzās kurām lasāmas slavenību atziņas un domugraudi,» tā D.Indrika.

Vietu skaits pasākumā ir ierobežots, tāpēc organizatori aicina savu dalību rezervēt tiešsaistē.

Sarunu ciklu «Cepums ar slavenību» organizē biedrība «Kultūras un mākslas centrs «Nātre»» sadarbībā ar kafejnīcu «Silva». Pasākumu atbalsta reklāmas drukas uzņēmums «212», un tas īstenots projekta «Kompleksu veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu īstenošana Jelgavas pilsētā, 1. kārta» gaitā.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti