Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -7 °C Viegls vējš, 1.9 m/s no R
Sestdiena, 2019. gada 23. FebruārisVārda dienu svin: Haralds, Almants

Brīvlaikā – radošas nodarbības un pārgājiens

Ritma Gaidamoviča
No 22. līdz 26. oktobrim skolēniem būs rudens brīvlaiks. Interesanti pavadīt brīvo laiku, piedāvājot iesaistīties dažādās aktivitātēs, skolēnus šajā nedēļā aicina bērnu un jauniešu centrs «Junda» un Pārlielupes bibliotēka. Tāpat bērni un jaunieši gaidīti Jelgavas Jauniešu centrā. Visas aktivitātes ir bez maksas, iepriekš vien jāpiesakās pārgājienam uz «Lediņiem», kas notiks 24. oktobrī.

«Junda» skolēnu rudens brīvlaikā rīko pasākumu «3 dienas «Jundā»» – 22. un 23. oktobrī 1.–5. klases skolēni aicināti iepazīt «Jundas» pulciņu daudzveidību Skolas ielā 2, bet trešdien, 24. oktobrī, – doties pārgājienā uz nometni «Lediņi». «Jundas» vadītājas vietnieks Māris Kalniņš stāsta, ka 22. un 23. oktobrī «Junda» skolēniem piedāvā iesaistīties radošajos pulciņos. «Jundas» mājaslapas www.junda.lv sadaļā «Pulciņi» publicēts brīvlaika nodarbību saraksts ar precīziem to laikiem, sākot no pusdienlaika, un šajās nodarbībās var piedalīties jebkurš. «Īpaši gaidām tos skolēnus, kuri šobrīd vēl nav iesaistījušies mūsu centra pulciņos un atraduši, kā aizpildīt brīvo laiku pēc skolas. Bet tie bērni un jaunieši, kuri jau apmeklē «Jundu», šajās divās dienās var iepazīt citus pulciņus, tādējādi paplašinot redzesloku,» aicina M.Kalniņš. Nodarbības skolēniem ir bez maksas, un tām iepriekš nav jāpiesakās.

Savukārt trešdien, 24. oktobrī, «Junda» 1.–5. klases skolēnus aicina doties pārgājienā uz nometni «Lediņi». Pulcēšanās – pulksten 11.50 «Jundā» Pasta ielā 32. «Aptuvenais pārgājiena maršruta garums ir pieci seši kilometri, un dalībniekiem ir jāsaģērbjas atbilstoši laika apstākļiem un jāuzvelk ērti apavi,» stāsta M.Kalniņš, piebilstot, ka organizatori priecāsies, ja bērni ceļā dosies atstarojošā vestē. «Lediņos» pārgājiena dalībnieki tiks cienāti ar siltu tēju, bet, ja ir vēlēšanās, līdzi var paņemt arī kādu uzkodu piknikam. Tāpat nometnē pārgājiena dalībniekiem aptuveni divarpus stundas iecerētas radošas darbnīcas un sportiskas aktivitātes. Pasta ielā 32 bērni atgriezīsies ap pulksten 16 ar organizētu autobusu. Lai rēķinātos ar dalībnieku skaitu, pārgājienam lūgums iepriekš pieteikties pa tālruni 63022298. «Ja laikapstākļi šajā dienā būs īpaši nelabvēlīgi, pārgājiens nenotiks,» norāda M.Kalniņš, gan piebilstot, ka dalībniekiem, kuri būs pieteikušies, par to tiks paziņots.

Uz radošo darbnīcu «Rudens uz akmeņiem» 24. oktobrī pulksten 12 skolēnus aicina Pār­lielupes bibliotēka Loka maģistrālē 17. «Būtu lieliski, ja uz nodarbību dalībnieki paņemtu līdzi kādu vidēja lieluma akmeni, ko varēs vai nu apgleznot, vai aplīmēt, taču arī bibliotekāres būs parūpējušās par materiāliem, ar ko strādāt,» stāsta bibliotēkas vadītāja Aiga Volkova, piebilstot, ka nodarbībai nav iepriekš jāpiesakās un skolēni bibliotēkā gaidīti arī citās dienās, jo tur ir dažādas iespējas, kā saistoši pavadīt brīvo laiku.

Jelgavas pilsētas bibliotēkas pārstāve Zane Pastere piebilst, ka Jelgavas pilsētas bibliotēkā, bērnu bibliotēkā «Zinītis» un Miezītes bibliotēkā speciāli brīvlaika pasākumi netiks organizēti, bet skolēni tur arī brīvlaika nedēļā var lasīt grāmatas un spēlēt spēles. 

Tāpat bērni un jaunieši gaidīti Jelgavas Jauniešu centrā Skolotāju ielā 8. Pirmdienās un piektdienās Jauniešu centrs atvērts no pulksten 13 līdz 19, no otrdienas līdz ceturtdienai – no pulksten 13 līdz 20. Centrā ir iespēja satikties ar vienaudžiem, spēlēt galda spēles, kā arī piedalīties citās radošās un sportiskās aktivitātēs.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Ome attēls

Žēl, ka Jundā vairs nav foršās brīvlaika akcijas.
Lietotāja thgf attēls

Kāpēc nav? Avīzē tak bija rakstīts, kas, kad un cikos

Pievienot komentāru

Saistītie raksti