Meklēšanas forma

Lietus 12 °C Lēns vējš, 4.7 m/s no DR
Svētdiena, 2019. gada 15. SeptembrisVārda dienu svin: Sandra, Gunvaldis, Gunvaris, Sondra

Bērniem un jauniešiem šonedēļ un nākamnedēļ – papildu bezmaksas treniņi

Ritma Gaidamoviča
Dodot iespēju vēl pēdējās vasaras brīvlaika nedēļas pavadīt aktīvi, šonedēļ un nākamnedēļ Veselības veicināšanas programmā notiks vēl divi papildu bērnu un jauniešu treniņi. Papildu treniņi, kuros bez maksas var piedalīties ikviens pilsētas bērns un jaunietis, notiks 22. augustā un 27. augustā pulksten 11 pie Miezītes bibliotēkas.

Portāls www.jelgavasvestnesis.lv jau rakstīja, ka Veselības veicināšanas programmā bērniem un jauniešiem līdz septembrim notiek treniņi divas reizes nedēļā – pirmdienās pulksten 16 pie Miezītes bibliotēkas Dobeles šosejā 100 un trešdienās pulksten 16 Pasta salas trenažieru laukumā. Treniņus vada trenere Egija Troščenko.

Bet šonedēļ un nākamnedēļ, papildu jau esošajiem, notiks vēl divi treniņi pie Miezītes bibliotēkas. Būtiski uzsvērt, ka 22. un 27. augustā treniņi sāksies pulksten 11. «Šī vieta izvēlēta, jo šeit bērnu un jauniešu treniņi ir apmeklētākie. Uz tiem ierodas līdz pat 20 dalībniekiem,» stāsta Veselības veicināšanas programmas koordinatore Jelgavā Agita Dilāne.

Foto: pašvaldība

 

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti