Meklēšanas forma

Skaidras debesis 2 °C Lēns vējš, 4.6 m/s no D-DR
Pirmdiena, 2019. gada 18. FebruārisVārda dienu svin: Kora, Kintija

Bērni un jaunieši aicināti bez maksas piedalīties florbola turnīrā

Ritma Gaidamoviča
Šovasar pirmo reizi Jelgavā notiks florbola turnīrs «Basta floorball», kurā bez maksas aicināti piedalīties bērni un jaunieši no septiņu līdz 25 gadu vecumam. Florbola sacensību pirmais posms Jelgavas 5. vidusskolas stadionā Aspazijas ielā 20 notiks jau 7. jūnijā pulksten 16. Iepriekšēja pieteikšanās nav nepieciešama.

Turnīru pilsētā organizēs Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde (SIP) sadarbībā ar florbola komandu «JeNo», un plānots, ka vasarā notiks seši florbola turnīra posmi – 7. un 21. jūnijā, 5. un 19. jūlijā, 2. un 16. augustā. Visi posmi tiks aizvadīti Jelgavas 5. vidusskolas stadionā. Katra posma sākuma laiks – pulksten 16, bet komandu reģistrācija turpat stadionā sāksies no pulksten 15.

Florbola sacensībās aicināti piedalīties visi bērni un jaunieši, kuriem ir interese par florbolu. Tos sporta entuziastus, kuriem jau ir savs florbola inventārs, organizatori aicina ņemt to līdzi uz spēlēm, bet tiem, kuriem pašiem florbola nūju un bumbiņu nav,  tās nodrošinās organizatori.

Spēlētāji tiks sadalīt trīs vecuma grupās: 2007.–2011. gadā dzimušie, 2002.–2006. gadā dzimušie un 1993.–2001. gadā dzimušie. Vienā komandā drīkst pieteikt četrus spēlētājus.

SACENSĪBU NOLIKUMS

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

 

Viedokļi

Pievienot komentāru