Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 6 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

Aicina zīmējumos iemūžināt Vecpilsētas ielu

Jana Bahmane
Bērni un jaunieši līdz 15 gadu vecumam aicināti piedalīties zīmējumu konkursā «Mana Vecpilsētas iela», līdz 7. septembrim iesūtot zīmējumus par kādu no trim konkursa tēmām: «Jelgavas vecpilsēta pirms simts gadiem», «Jelgavas vecpilsēta šodien» vai «Jelgavas vecpilsēta pēc simts gadiem». Konkursa darbi tiks eksponēti izstādē Vecpilsētas ielas svētkos šā gada 15. septembrī.

Konkursa mērķis ir vērst sabiedrības uzmanību uz Vecpilsētas ielas kvartāla kultūrvēsturisko vērtību caur tēlotājmākslu, kā arī rosināt bērnus un jauniešus iepazīt šo mūsu pilsētas kultūrvēsturisko teritoriju.

Sabiedrības integrācijas pārvaldē informē, ka piedalīties zīmējumu konkursā var interesenti 5–15 gadu vecumā. Katrs konkursa dalībnieks maksimāli var iesniegt trīs zīmējumus – pa vienam par katru no tēmām, bet tāpat var iesniegt arī tikai vienu vai divus zīmējumus. Konkursa darbam jābūt noformētam uz A4 vai A3 formāta lapas, un to var izstrādāt visdažādākajās tehnikās – izņemums ir telpiski darbi, jo konkursantu iesniegtie zīmējumi tiks laminēti. Katra darba autoram zīmējuma priekšpusē labajā apakšējā stūrī rokrakstā vai datorrakstā jānorāda zīmējuma tēma un nosaukums, autora vārds, uzvārds un vecums un pārstāvētā izglītības iestāde (ja vēlas). Savukārt darba aizmugurē jāpievieno norāde: konkursam «Mana Vecpilsētas iela», norādot arī konkursanta vai viņa pārstāvja kontaktinformāciju – tālruņa numuru un e-pasta adresi.

Konkursa darbus līdz 7. septembrim jāiesniedz Sabiedrības integrācijas pārvaldē, Skolotāju ielā 8, darba dienās no pulksten 8.30 līdz 17. Iesniegtos darbus izvērtēs žūrija, atlasot trīs labākos darbus par katru no trim tēmām – šo darbu autori saņems balvas. Tāpat interesantākie darbi tiks publicēti arī Sabiedrības integrācijas pārvaldes mājaslapā www.sip.jelgava.lv, bet visi darbi būs apskatāmi izstādē Vecpilsētas ielas svētkos šā gada 15. septembrī.

Konkursu organizē Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Jelgavas Latviešu biedrību.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti