Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -2 °C Lēns vējš, 5 m/s no D
Trešdiena, 2019. gada 11. DecembrisVārda dienu svin: Voldemārs, Valdemārs, Valdis

Vecāki sapulcē iebilst pret Jelgavas 2. pamatskolas reorganizāciju

Ritma Gaidamoviča
Iebilstot pret iecerēto Jelgavas skolu tīkla attīstības plānu, Jelgavas 2. pamatskolas Vecāku padome pirmdienas pēcpusdienā Hercoga Jēkaba laukumā rīkoja sapulci, kurā klātesošie aicināja izskatīt citus variantus un iebilda pret Jelgavas 2. pamatskolas reorganizāciju.

Jelgavas 2. pamatskolas Vecāku padome un atbalstītāji iebilst pret to, ka saskaņā ar iecerēto skolu tīkla attīstības plānu 2. pamatskola tiktu pievienota 6. vidusskolai. «Mēs atbalstām Jelgavas skolu tīkla reformu un piekrītam, ka pārmaiņām ir jābūt. Taču mūsu lielākā sāpe ir par to, ka tas notiek uz Jelgavas 2. pamatskolas rēķina. Ja skatās reāli, problēmas patiesībā ir divām citām skolām – Jelgavas 6. vidusskolai, kurai trūkst skolēnu, un Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijai, kurai trūkst telpu. Bet šobrīd jautājumu par skolu tīklu vēlas atrisināt, reorganizējot 2. pamatskolu, kas nozīmē tās pievienošanu 6. vidusskolai, lai mūsu skolas telpas atdotu Spīdolas Valsts ģimnāzijai. Jelgavas 2. pamatskolā ir 660 skolēnu, un mums ir dziļas tradīcijas, kuras vēlamies turpināt,» tā portālam www.jelgavasvestnesis.lv atzīst Jelgavas 2. pamatskolas Vecāku padomes vadītāja Jeļena Timofejeva, kura gan pati sapulcē publiski neuzstājās.

Sapulcē Hercoga Jēkaba laukumā galvenokārt piedalījās Jelgavas 2. pamatskolas audzēkņu vecāki kopā ar bērniem un vecvecāki, kā arī skolas absolventi.

Jelgavas pilsētas Pašvaldības policijas vadītājs Viktors Vanags apstiprina, ka sapulce Hercoga Jēkaba laukumā noritējusi mierīgi un bez starpgadījumiem.

Jāpiebilst, ka gala lēmumu par Jelgavas skolu tīkla attīstības plānu pieņems Jelgavas pilsētas domes deputāti 28. februāra domes sēdē.

Foto: Ivars Veiliņš/ «Jelgavas Vēstnesis»

Galerija

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja jelgavniece attēls

Arī manas mājas kāpņu telpa bija piedrazota ar tām lapelēm, pastkastēs arī lapeles. Besī ārā!
Lietotāja 2. attēls

Interesanti, ja Spīdolas ģimnāziju pārcels, kam tad paliks viņu vecā ēka, kādam pārdos pa lēto?
Lietotāja Otto fon Langerwald attēls

21. janvāra JV izdevumā nav ne vārda par šo notikumu. Fuj!
Lietotāja 2. attēls

Tā nav skolas reorganizācija, tā ir skolas likvidācija.
Lietotāja Švimpāzijs attēls

Varbūt šeit pašvaldība sadzirdēs un spēs atbildēt - vai mītiņa rīkotāji tika sodīti par svētdien ar lapiņām pietirstu pilsētu? Viss meiju ceļš, māras iela.. kur grozies tā pie koka vai mājas pielīmēta tā stulbā lapiņa.

Pievienot komentāru

Saistītie raksti