Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 23 °C Viegls vējš, 2.3 m/s no R
Otrdiena, 2019. gada 20. AugustsVārda dienu svin: Bernhards, Boriss, Rojs

Vecāki aicināti novērtēt bērna skolu

Ritma Gaidamoviča
Arī šogad Jelgavas pilsētas skolas piedalās konkursā par gada skolas titulu «Jelgavas pilsētas izglītības kvalitātes gada balva «Zelta grauds 2018»». Konkursā svarīgi ir uzklausīt arī vecāku viedokli, tāpēc vecāki aptaujas anketā aicināti novērtēt skolu, kurā mācās viņu bērns. Aptaujas anketu tiešsaistē var aizpildīt līdz 31. maijam.

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) informē: ja ģimenē aug vairāki skolēni, vecāki aicināti anketu aizpildīt par katru bērnu atsevišķi. Anketa pieejama ZRKAC mājaslapā www.zrkac.lv, sadaļā «Vecākiem». Jāpiebilst, ka anketa ir anonīma un vecāku aptaujā iegūtie dati tiks izmantoti skolu izvērtēšanas procesā apkopotā veidā – anketā ir jānorāda vien skola, kurā mācās bērns, un klašu grupa. Vecāki lūgti 5 ballu sistēmā izteikt savu vērtējumu, piemēram, vai viņus apmierina sniegtās izglītības kvalitāte, vai skola nodrošina daudzpusīgas iespējas skolēna talanta attīstīšanai, par skolotāju attieksmi, par skolas sadarbību ar vecākiem. 

Papildu informāciju par aptaujas anketu var iegūt pa tālruni 63012151, 63012157.

ZRKAC informē, ka konkursā tiks izvērtēti skolu sasniegumi 2017./2018. mācību gadā šādās jomās: skolas definēto prioritāšu īstenošana; skolēnu sasniegumi; skolotāju profesionālās kompetences pilnveide un radošā darbība kompetencēs balstīta mācību satura ieviešanā; skolas vadības komandas darbība kompetencēs balstīta mācību satura ieviešanā; skolas darbība skolēnu personības/talantu attīstīšanai; skolas saikne ar sabiedrību, pilsoniskā līdzdalība; skolas vides drošība.

2017./2018. mācību gada konkursa uzvarētāji tiks paziņoti Jelgavas pilsētas Skolotāju dienai veltītajā svinīgajā pasākumā 2018. gada oktobrī.

Konkursa mērķis ir motivēt vispārējās izglītības iestādes inovatīvai, kvalitatīvai darbībai, konkurētspējas veicināšanai un izcilības sasniegšanai Jelgavas pilsētas, Zemgales reģiona un valsts mērogā.

Vecāku aptaujas ANKETA

Foto: «Jelgavas Vēstnesis»

Viedokļi

Pievienot komentāru