Meklēšanas forma

Apmācies 4 °C Mērens vējš, 6.6 m/s no DR
Sestdiena, 2019. gada 7. DecembrisVārda dienu svin: Antonija, Anta, Dzirkstīte

Skolēni var pieteikties Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skolai

www.jelgavasvestnesis.lv
LLU aicina 10.–12. klašu skolēnus, kuri interesējas par teritorijas projektēšanu un plānošanu, nekustamo īpašumu, mērniecības pamatiem, kartēm un to izgatavošanu, pieteikties Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skolai. Pieteikt savu dalību izglītojošajā programmā var līdz 22. martam, bet pirmā nodarbība notiks 30. martā.

Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skolas bezmaksas nodarbību mērķis ir paplašināt skolēnu zināšanas un veidot priekšzināšanas studijām LLU profesionālā bakalaura studiju programmā «Zemes ierīcība un mērniecība». «Nodarbību izstrādē un vadīšanā piedalās LLU Zemes pārvaldības un ģeodēzijas katedras pasniedzēji un studenti. Skolēniem tā ir lieliski iespēja ne vien gūt jaunas zināšanas, bet komunikācijā ar studentiem uzzināt vairāk par studiju procesu,» norāda Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skolas vadītāja Vita Cintiņa.

Katra nodarbība būs veltīta kādai no zemes ierīcības un mērniecības tēmām: zemes izmatošana, teritorijas projektēšana un plānošana, nekustamais īpašums un tā vērtēšana, mērniecības pamati, mērniecības instrumenti, kartes un to izgatavošana. Vidusskolēniem būs iespēja aktīvā un interesantā veidā papildināt zināšanas, kas noteikti noderēs gan skolā, gan arī, uzsākot studijas LLU.  Savukārt nodarbības noslēgumā skolēni prezentēs savas zināšanas par attiecīgās nodarbības tēmu testā. Katrā no nodarbībām skolēni krās punktus, un trīs visaugstāk novērtētie skolēni iegūs iespēju studēt budžeta vietās profesionālā bakalaura studiju programmā «Zemes ierīcība un mērniecība».

Nodarbības plānotas sestdienās, 30. martā, 6. un 13. aprīlī no pulksten 12 līdz 16. LLU Vides un būvzinātņu fakultātē Akadēmijas ielā 19 un Jelgavas pils parkā.

Pieteikties Jauno zemes ierīkotāju un mērnieku skolas nodarbībām līdz 22. martam var pa e-pastu vita.cintina@llu.lv vai vivita.pukite@llu.lv, pievienojot īsu aprakstu par sevi. Tāpat pieteikties varēs LLU Atvērto durvju dienā Zemes pārvaldības un ģeodēzijas katedrā Akadēmijas ielā 19. Jautājumu gadījumā var sazināties ar V.Cintiņu pa tālruni 26366920 vai e-pastu vita.cintina@llu.lv.

Foto: LLU

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti