Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 23 °C Viegls vējš, 2.3 m/s no R
Otrdiena, 2019. gada 20. AugustsVārda dienu svin: Bernhards, Boriss, Rojs

Skolēni tirdziņā savāc 405 eiro, kurus ziedos akcijai «Dod pieci»

Ritma Gaidamoviča
Jelgavas 4. vidusskolā aizvadīts Ziemassvētku labdarības tirdziņš, kurā iegūtos līdzekļus skolēni apņēmušies ziedot labdarības akcijai «Dod pieci». Tirdziņā savākti 405 eiro un tie 20. decembrī tiks nogādāti Rīgā.

Skolas direktora vietniece Sanita Baltiņa stāsta, ka šādi tirdziņi, kuros tiek vākti līdzekļi dažādiem labdarības mērķiem, skolā tiek organizēti jau daudzus gadus. «Šogad mūsu labsirdības tirdziņa mērķis bija atbalstīt radio Pieci.lv akciju «Dod pieci», kuras laikā tiks vākti līdzekļi to ģimeņu atbalstam, kas gatavas uzņemt bērnunamu bērnus,» stāsta S.Baltiņa.

Tirdziņu organizēja 4. vidusskolas Skolēnu padome, un pašu gatavotus gardumus tirgoja 8. līdz 12. klašu skolēni. Kopā izdevās savākt 405 eiro, kas 20. decembrī tiks nogādāti speciālajā «Dod pieci» stikla radio studijā Doma laukumā Rīgā. Jāpiebilst, ka tirdziņa laikā ikvienam bija iespēja balsot arī par dziesmu, kuru par ietirgoto naudiņu atskaņot radio Pieci.lv. Skolēni lēma, ka par saziedoto naudu radio vēlas atskaņot «Prāta vētras» dziesmu «Ziema».

Jāpiebilst, ka labdarības maratons «Dod pieci» ir viena no vērienīgākajām Ziemassvētku labdarības akcijām pēdējos gados, kuru organizē Latvijas Radio kopā ar Latvijas Televīziju un Ziedot.lv. Pērn šīs akcijas laikā tika saziedoti 190 000 eiro. Šogad labdarības maratons startēs 17. decembrī. Un tā laikā trīs dīdžeji sešas dienas dzīvos studijā Doma laukumā un visu diennakti spēlēs dziesmas par ziedojumiem.  «Viena dziesma par pieciem eiro nozīmē palīdzību tām ģimenēm, kas nolems savā paspārnē uzņemt kādu no 1200 bērniem, kas dzīvo bērnunamos,» skaidro radio Pieci.lv dīdžejs Toms Grēviņš.

Jāpiebilst, ka Latvijā ir 1200 bērnu, kuri aug bez ģimenes.

Foto: no skolas arhīva

Viedokļi

Komentāri

Lietotāja Viesis attēls

Vai viņiem ir izpratne par ziedojumiem!
Lietotāja Viesis attēls

Jocīgs komentārs.
Lietotāja autors krievs? attēls

Baltiņsa?

Pievienot komentāru

Saistītie raksti