Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 7 m/s no DA
Sestdiena, 2019. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

Salidojums Tehnoloģiju vidusskolā – jau 27. aprīlī

Jana Bahmane
Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola aicina absolventus, skolotājus un darbiniekus uz skolas simts gadu jubilejai veltīto salidojumu, kas notiks 27. aprīlī. Pasākuma programma pulksten 15 sāksies ar aizlūgumu Jelgavas Svētās Annas baznīcā, bet vakara noslēgumā – balle skolā kopā ar mūziķiem «Grupa, kas grupa» un «Credo».

Salidojuma dalībnieku reģistrācija skolā sāksies no pulksten 16, bet pulksten 17 sporta zālē notiks svētku koncerts. «Koncertā uzstāsies mūsu skolas absolventi ar savām apvienībām. Būs, piemēram, Dūšas deju skolas priekšnesumi, teatrāls absolventu sveiciens, ko organizē režisore Aija Treija, Andžejs Grauds un viņa bungu skolas audzēkņi, muzikālā apvienība «Labi cilvēki». Koncertu vadīs mūsu absolventi Niklāvs Kurpnieks un Amanda Siliņa,» stāsta Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas direktores vietnieces un koncerta režisore Antra Leite-Straume. Viņa norāda, ka koncerta tēma būs «Koks» kā simbols skolai, kurai ir jau simts gadu sena vēsture, bet tā turpina attīstīties un augt.

Pulksten 18 skolas aktu zālē notiks pieņemšana pie direktores, ko apmeklēt varēs ar ielūgumiem, bet sporta zālē pulksten 19 salidojuma dalībnieki varēs izbaudīt muzikālo absolventu dāvanu. Vakara noslēgumā skolas jubilejas dalībniekus pulcēs balle kopā ar mūziķiem «Grupa, kas grupa» un «Credo» – tā sāksies pulksten 21.

A.Leite-Straume papildina, ka skolā būs foto stūrītis, darbosies bufete un būs iespēja apskatīt skolas vēsturei veltītu izstādi.

Jāpiebilst, ka salidojumam iepriekš nav jāpiesakās, to varēs izdarīt tā norises dienā no pulksten 16. Dalība salidojumā – no 10 eiro.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti