Meklēšanas forma

Apmācies 5 °C Vēja vēsma, 0.8 m/s no ZR
Piektdiena, 2019. gada 15. NovembrisVārda dienu svin: Leopolds, Undīne, Unda

Rīt LLU studijām varēs pieteikties līdz pusnaktij

www.jelgavasvestnesis.lv
Otrdien, 10. jūlijā, Jelgavas pilī no pulksten 20 līdz 24 notiks Uzņemšanas nakts – tā ir pēdējā iespēja studētgribētājiem pieteikties studijām LLU vai kādā no citām augstskolām Latvijā, kas iekļauta vienotās uzņemšanas sistēmā www.latvija.lv.

Uzņemšanas nakts Jelgavā norisināsies jau 11. reizi. «Šis ir unikāls pasākums, kuru piedāvā tikai LLU. Tā ir iespēja studijām pieteikties tiem cilvēkiem, kuri darba laikā to nevar pagūt. Jāpiebilst, pie mums šajā vakarā var pieteikties studijām ne tikai mūsu augstskolā, bet vēl 11 citās Latvijas augstskolās, kas pieslēgušās vienotajai elektroniskās uzņemšanas sistēmai portālā www.latvija.lv. Turklāt Jelgavas pils būs vienīgā vieta Latvijā, kur pēdējās uzņemšanas stundās jau izveidotajos un apstiprinātajos pieteikumos vēl varēs veikt izmaiņas – mainīt studiju prioritātes vai pievienot jaunas,» stāsta LLU pārstāve Lana Janmere.

Viņa atzīst, ka pēc iepriekšējo gadu pieredzes šo iespēju galvenokārt izmanto topošie maģistranti, kuri vēlas studēt kādā no LLU piedāvātajām programmām. Taču ierodas arī jaunieši, kuri ir mazliet pārdomājuši savas prioritātes un pēdējās uzņemšanas stundās vēlas veikt izmaiņas apstiprinātajā studiju pieteikumā.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti