Meklēšanas forma

Daļēji apmācies -7 °C Viegls vējš, 1.9 m/s no R
Sestdiena, 2019. gada 23. FebruārisVārda dienu svin: Haralds, Almants

«Putriķi» jauno semestri iesāks jaunās telpās

Egija Grošteine
Pavasara studiju semestris LLU Pārtikas tehnoloģijas fakultātes (PTF) studentiem sāksies nevis kā ierasts Jelgavas pilī, bet jaunajā ēkā netālu no Valdekas pils.

Jaunā PTF ēka tapa, pateicoties ERAF līdzfinansētajam projektam «LLU mācību infrastruktūras modernizācija». Jaunuzceltās ēkas būvniecība ilga nepilnu gadu – no 2014. gada rudens līdz 2015. gada vasarai. Divstāvu ēkas kopējā platība ir vairāk nekā 3000 kvadrātmetru, un šobrīd tā jau ir iekārtota studiju un pētniecības vajadzībām ar nepieciešamo aprīkojumu un laboratorijas iekārtām, informē LLU pārstāve Lana Janmere

Lai netraucētu studiju procesam, rudens semestrī studenti vēl turpināja studijas fakultātes vecajās telpās – Jelgavas pils ziemeļrietumu spārnā –, taču no 1. februāra nodarbības un laboratorijas darbi jau pilnībā notiks fakultātes jaunajās telpās. Iecerēts, ka semestra sākumā tiks organizēta ēkas oficiāla atklāšana.

PTF atbrīvotās telpas Jelgavas pilī pēc fakultātes aiziešanas līdz 2017. gada decembrim tiks nodotas Jelgavas Valsts ģimnāzijas rīcībā, lai tā varētu nodrošināt mācību procesu skolas ēkas remontdarbu laikā.

Foto: Raitis Supe

Galerija

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti