Meklēšanas forma

Apmācies 9 °C Lēns vējš, 3.8 m/s no A-DA
Pirmdiena, 2019. gada 18. NovembrisVārda dienu svin: Aleksandrs, Doloresa, Brīve

Par ieguldījumu pieaugušo izglītībā godina ZRKAC direktori Sarmīti Vīksnu

www.jelgavasvestnesis.lv
Vakar Izglītības un zinātnes ministrijā (IZM) notika seminārs «Eiropas virtuālā platforma pieaugušo izglītībai – EPALE», kurā par nozīmīgu ieguldījumu izglītības jomā godināja labākos pieaugušo izglītības realizētājus. Atzinības rakstu par nozīmīgu ieguldījumu, nodrošinot pieaugušo neformālās izglītības attīstību Zemgales reģiona iedzīvotājiem, saņēma arī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra (ZRKAC) direktore Sarmīte Vīksna, informē ZRKAC.

«Centrs Jelgavā veiksmīgi darbojas jau 20 gadus un, lai arī mainījušies izglītības iestādes nosaukumi, centra attīstības stratēģija vienmēr definēta atbilstoši pilsētas un reģiona attīstības plānošanas dokumentiem, izstrādājot aktuālus izglītības piedāvājumus dažādu sociālo grupu atbalstam,» saņemot atzinības rakstu, sacīja ZRKAC direktore S.Vīksna. Savukārt Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis norādīja, ka šodien cilvēkiem saikne ar izglītības iestādi jāsaglabā ne tikai dažus gadus, bet visa mūža garumā. «Tikai tā varam būt pārliecināti par savu zināšanu aktualitāti. Nākotnē mums būs vajadzīgas prasmes, par kurām šodien vēl nenojaušam un tās būs nepieciešamas profesijās, kuru nosaukumus vēl neesam dzirdējuši. Mūsdienu pieaugušajiem būs jāmācās vienmēr,» tā K.Šadurskis.

Seminārs «Eiropas virtuālā platforma pieaugušo izglītībai – EPALE» notiek IZM Erasmus + projekta «Eiropas virtuālā platforma pieaugušo izglītībai (EPALE)» ietvaros. EPALE jeb Eiropas pieaugušo izglītības e-platforma ir virtuāla tikšanās vieta pieaugušo izglītības speciālistiem un organizācijām no visām ES valstīm. Tā ir Eiropas Komisijas finansēta tīmekļa vietne, kura izveidota ar mērķi uzlabot pieaugušo izglītības kvalitāti Eiropā.

Foto: no ZRKAC arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti