Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 6.7 m/s no DA
Sestdiena, 2019. gada 14. DecembrisVārda dienu svin: Auseklis, Gaisma

LLU turpina uzņemšanu brīvajās studiju vietās

www.jelgavasvestnesis.lv
LLU noslēgusies pamatuzņemšana, bet no šodienas, 22. jūlija, līdz pat 30. augustam interesentiem ir iespēja pretendēt uz brīvajām pamatstudiju jeb bakalaura un augstākā līmeņa – maģistra – studiju programmu vietām.

Studētgribētājiem ir pieejamas maksas studiju vietas visās LLU piedāvātajās studiju programmās. Tāpat vēl var pretendēt arī uz valsts finansētām vietām bakalaura programmās «Ainavu arhitektūra un plānošana», «Būvniecība», «Zemes ierīcība un mērniecība», «Vide un ūdenssaimniecība», «Lauksaimniecība», «Ekonomika», «Lauksaimniecības inženierzinātne», «Lietišķā enerģētika», «Mašīnu projektēšana un ražošana», «Kokapstrāde», «Pārtikas produktu tehnoloģija», «Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība» un «Datorvadība un datorzinātne».

Savukārt maģistra studijās valsts finansētās vietas ir pieejamas programmās «Ekonomika», «Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija», «Lauksaimniecība», «Lauksaimniecības inženierzinātne», «Karjeras konsultants», «Būvniecība», «Koksnes materiāli un tehnoloģija», «Pārtikas zinātne» un «Informācijas tehnoloģijas». LLU uzsver, ka lielākajā daļā programmu pieejamo budžeta vietu skaits ir ļoti neliels, tāpēc interesenti aicināti pirms došanās uz fakultāti piezvanīt uz tās dekanātu un noskaidrot, vai tās vēl ir pieejamas.

Studentu uzņemšana turpinās arī vienīgajā LLU piedāvātajā tālmācības pamatstudiju programmā «Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija» un starptautiskajā maģistra studiju programmā «Lauksaimniecības un pārtikas biznesa vadīšana» («Agri-food business management»). Šo maģistra programmu īstenos trīs Baltijas valstu augstskolas angļu valodā, un tajā šogad pirmo reizi pieejamas valsts finansētās studiju vietas.

Kopumā LLU studentiem piedāvā studijas 58 dažādu līmeņu studiju programmās biozinātnēs, inženierzinātnēs un sociālajās zinātnēs.

Pieteikšanās studijām LLU fakultātēs notiek katru darbadienu no pulksten 9 līdz 16. Studētgribētājiem līdzi jāņem pase vai identifikācijas karte un izglītības dokumentu oriģināli, kā arī studiju pieteikuma maksu apliecinošs dokuments. Ja šogad pieteikuma maksa jau ir veikta, otrreiz tā nav jāmaksā. Detalizētu informāciju par pieejamajām studiju vietām, fakultāšu kontaktiem un LLU bankas rekvizītiem lūgums skatīt ŠEIT. Tālrunis uzziņām – 20227755.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti