Meklēšanas forma

Apmācies 2 °C Mērens vējš, 6.5 m/s no DA
Piektdiena, 2019. gada 13. DecembrisVārda dienu svin: Lūcija, Veldze

LLU rīko Atvērto durvju dienu

Ilze Knusle
Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) 9. oktobrī rīkos Atvērto durvju dienu. Interesentiem no pulksten 10 līdz 14 Jelgavas pilī būs iespējams uzzināt vispārīgus jautājumus par uzņemšanas kārtību un studiju norisi, kā arī apmeklēt lekcijas par katru no augstskolas fakultātēm un to īstenotajām studiju programmām.

Atvērto durvju dienas laikā varēs saņemt konsultācijas par uzņemšanas procesu un prasībām LLU, īpaši akcentējot tos kritērijus, kas katrā studiju programmā topošajam studentam ļaus sekmīgāk pretendēt uz valsts finansētu studiju vietu. Konkrētāk par katru fakultāti un tajā īstenotajām studiju programmām varēs uzzināt lekcijās. Tās notiks konkrētos laikos: no pulksten 10 līdz 10.25 – par Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultāti, no pulksten 10.25 līdz 10.45 – par Informācijas tehnoloģiju fakultāti, no pulksten 10.50 līdz 11.10 – par Tehnisko fakultāti, no pulksten 11.15 līdz 11.35 – par Meža fakultāti, no pulksten 11.40 līdz 12.00 – par Lauksaimniecības fakultāti, no pulksten 12.05 līdz 12.25 – par Veterinārmedicīnas fakultāti, no pulksten 12.30 līdz 12.50 – par Vides un būvzinātņu fakultāti, no pulksten 12.55 līdz 13.15 – par Pārtikas tehnoloģijas fakultāti.

Par studiju procesu stāstīs arī augstskolas studenti. Viņi pamatos savu izvēli studēt Jelgavā, kā arī dalīsies pārdomās par to, kā šī izvēle ietekmēs viņu nākotnes karjeru un cik viņiem ir plašas darba iespējas izvēlētajā nozarē. Tāpat jaunieši varēs pastāstīt par praktiskām lietām, kas interesē topošos studentus, piemēram, par ārpusstudiju brīvā laika pavadīšanas iespējām augstskolā un pilsētā, dzīvošanu dienesta viesnīcā.

Būtiski, ka Atvērto durvju dienas laikā būs arī iespējams klātienē no pulksten 10 līdz 14 apmeklēt visas LLU fakultātes un studentu viesnīcas. «Grupu ekskursijas rīkotas netiks – interesentiem būs iespēja individuāli apmeklēt sev interesējošo fakultāti, studentu viesnīcu un uzdot jautājumus arī uz vietas,» norāda LLU pārstāve Lana Janmere.

Jāpiebilst, ka LLU Atvērto durvju dienu rīko trīs reizes gadā: martā, jūnijā un oktobrī.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti