Meklēšanas forma

Daļēji apmācies 15 °C Lēns vējš, 3.5 m/s no D
Trešdiena, 2019. gada 16. OktobrisVārda dienu svin: Daiga, Dinija, Dinārs

LLU notiks Atvērto durvju diena topošajiem studentiem

www.jelgavasvestnesis.lv
LLU aicina topošos studentus uz Atvērto durvju dienu, kas universitātes centrālajā ēkā, Jelgavas pilī, notiks 13. jūnijā no pulksten 10 līdz 14. Jauniešiem būs iespēja izzināt universitātes studiju piedāvājumu un klātienē gūt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem par studiju procesu.

Universitātē informē, ka Atvērto durvju dienas apmeklētāji varēs piedalīties informatīvajās lekcijās, izzinot astoņu LLU fakultāšu piedāvātās studiju programmas. Būs iespēja tikties ar fakultāšu vadību, studentiem un mācībspēkiem, saņemt noderīgu informāciju par dzīvošanu LLU studentu viesnīcās, kur dzīvesvietu studiju laikā var gūt visi studējošie.

Katrai LLU fakultātei būs veltīta viena informatīvā lekcija. No pulksten 10 līdz 10.20 Jelgavas pilī notiks Lauksaimniecības fakultātes informatīvā lekcija, no pulksten 10.25 līdz 10.45 – Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes informatīvā lekcija, no pulksten 10.50 līdz 11.10 – Tehniskās fakultātes informatīvā lekcija, no pulksten 11.15 līdz 11.35 – Informācijas tehnoloģiju fakultātes lekcija, no pulksten 11.40 līdz 12 – Meža fakultātes lekcija, no pulksten 12.05 līdz 12.25 – Veterinārmedicīnas fakultātes lekcija, no pulksten 12.30 līdz 12.50 – Vides un būvzinātņu fakultātes lekcija, bet no pulksten 12.55 līdz 13.15 interesenti aicināti apmeklēt Pārtikas tehnoloģijas fakultātes informatīvo lekciju.

LLU piedāvā vairāk nekā 60 studiju programmas trijos studiju virzienos – biozinātnēs, inženierzinātnēs un sociālajās zinātnēs, un būtiski, ka jau vairākus gadus darba devēji LLU ierindo starp trim darba devēju ieteiktākajām Latvijas augstskolām līdzās Latvijas Universitātei un Rīgas Tehniskajai universitātei.

Jāpiebilst, ka uzņemšana studijām LLU notiks no 2. līdz 9. jūlijam.

Foto: no «Jelgavas Vēstneša» arhīva

Viedokļi

Pievienot komentāru

Saistītie raksti